
09:17, 6 червня 2024 р.
Через ворожі обстріли у Запорізькій області без світла понад 3700 людей
Станом на ранок 6 червня внаслідок бойових дій на підконтрольній території Запорізької області без енергопостачання залишаються 3731 споживач.
Вчора бригади «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання 169 осель у Запорізькому районі, що були знеструмлені напередодні ввечері через технологічне порушення.
Також енергетики повернули світло 4034 родинам у м. Запоріжжя, чиє енергоживлення переривалося внаслідок пошкодження кабельної лінії електропередачі.
Нагадаємо, сьогодні з 16:00 до 24:00 по Запорізькій області діють графіки погодинних відключень електроенергії для побутових та юридичних споживачів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Як скористатись сертифікатом ВПО на 2 млн грн та придбати якісне житло на Київщині вже сьогодні
Новини компаній
17:00
Вчора
Як обрати реабілітаційний центр в Запоріжжі і не втратити час: прості критерії для родини
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:31, 30 квітня
