Карта Запоріжжя: пошук за назвою або адресою

Немає результатів

Карта Запоріжжя

Запоріжжя посідає перше місце за чисельністю населення після міст-мільйонників. Наше місто відоме на всю Європу проспектом. Незважаючи на розміри нашого міста найдовша центральна вулиця саме у нас. Таким досягненням пишається кожен запорожець від мала до велика. Якщо йти або їхати проспектом, то заблукати неможливо. Це в сотні разів робить прогулянки легшими для туристів нашого міста. Але ось якщо трохи відійти, то можна і загубитися, адже не всі заклади і місця для відпочинку розташовані по центральній вулиці.

Наш розділ "Карта Запоріжжя" допоможе вам легко і просто добрати до потрібного місця. Перед самою картою є поле "Пошук", у якому ви можете прописати адресу закладу й отримати швидкий результат у вигляді позначки на карті. У цей рядок також можна вписувати назву бажаної установи.

Також наш розділ надає вам функцію "вимірювання відстані на карті". Якщо ви хочете дізнатися кілометраж від точки А до точки В, то буде достатньо клікнути мишкою на них і ви отримаєте результат. Завдяки цій функції ви можете приблизно оцінити скільки вам потрібно їхати і яка ціна проїзду буде. Карта допоможе вам прокласти шлях, якщо ви бажаєте заїхати в кілька місць. Якщо ви точно не знаєте, в який магазин або заклад хочете поїхати, то можете відкрити в правому боці сторінки вкладку, на якій будуть організації, підприємства та заклади різної тематики. Таким чином, ви можете знайти всі музичні магазини, ЗМІ, послуги тощо. Коли ви обираєте потрібну рубрику, вам на карті висвічується дім, вулиця і телефон усіх закладів за цією сферою діяльності.

Також наш сайт надає вам чудову кнопку "затори". На карті ви можете переглядати місця найбільшого скупчення машин. Причиною цього можуть бути не тільки затори, а ще й дорожні пригоди. У розділі "Карта" є п'ять різних зображень міста: схема, супутник, гібрид, народна, народна+супутник. Ви можете вибрати таку інтерпретацію, яка вам більше подобається і зручніша у використанні.

Показати