
14:37, 29 квітня 2023 р.
На Запоріжжі рятувальники витягли з колодязя собаку, яка майже тиждень просиділа у пастці
У Запорізькому районі співробітники ДСНС врятували тварину, яка провалилася у занедбаний колодязь.
Про це повідомляє 061 з посиланням на обласне управління ДСНС.
До рятувальників надійшов виклик від місцевих мешканців. Люди повідомили, що 6 днів тому у покинутий колодязь впала собака. Тварину підгодовували, кидаючи у колодязь їжу, однак самостійно витягнути її не вийшло.
Співробітники ДСНС, використовуючи мотузку витягнули собаку назовні з глибини понад 6 метрів. Пес не постраждав.


Раніше 061 повідомляв, що на Запорізькій АЕС здетонувала міна.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
14:17, 20 червня
13:34, 21 червня
18:05, 20 червня
10
12:31, 23 червня
