• Головна
  • Экс-охранник запорожского предприятия арестован за нападение на журналистов
14:15, 13 листопада 2018 р.

Экс-охранник запорожского предприятия арестован за нападение на журналистов

Три месяца ареста и выплата материального ущерба в сумме более 68 тысяч гривен — такое решение вынес Запорожский районный суд в отношении бывшего охранника запорожского ГП «Кремнийполимер». В феврале этого года мужчина напал на съемочную группу журналистов, которые выполняли редакционное задание около проходной предприятия.

Об этом сообщает 061 со ссылкой на решение суда.

Как мы ранее сообщали, 15 февраля около 12:00 охранник предприятия подошел журналистам, выхватил видеокамеру и повредил ее, после чего забрал микрофон и аккумуляторную батарею, которые находились на заднем сидении автомобиля. Журналисты вызвали правоохранителей. Спустя некоторое время с журналистами связался директор предприятия и предложил заплатить «за это недоразумение». Съемочная группа написала заявление.

Охранник изначально своей вины не признавал и заявлял, что в тот день находился в отгуле. На завод приехал вместе со своим сыном, чтобы проверить подчиненных.

«Від охоронців підприємства дізнався що біля підприємства були люди з камерами та їх автівка «Тойота» перебуває біля прохідної. Він підійшов до автомобіля, постукав по корпусу, вийшов водій, який повідомив що вони журналісти, приїхали з Києва відзняти матеріал, журналіст перебуває в салоні авто та передивляється виконану роботу. Він відкрив задні ліві двері автомобіля та побачив чоловіка з камерою, якому запропонував пройти до нього у кабінет та разом продивитись відзнятий матеріал. Чоловік вийшов з салону з камерою через задні праві двері та почав від нього тікати, оббігати автомобіль. В цей час водій та чоловік з камерою сіли у автомобіль та поїхали. На землі залишили мікрофон та акумуляторну батарею. Нікому він не погрожував, ні за ким не бігав, до камери не торкався. Він підібрав залишені речі, які передав охоронцям підприємства та попросив свого сина, який весь цей час сидів у його авто, з приводу виниклої ситуації зателефонувати до органів поліції. Сам поїхав додому, оскільки хворіла його матір. Зробив припущення, що камера могла бути пошкоджена чоловіком, під час виходу з нею з автомобіля. Нічого протиправного у своїх діях не вбачає», - говорится в материалах дела.

В ходе расследования он немного изменил позицию и частично признал вину.

«Він пояснив, що «він міг накричати на потерпілого та таким чином налякати його, від чого той міг уронити камеру, яка була в його руках, відеокамери він особисто не торкався, те що потерпілий був журналістом він не знав». Крім того, обвинувачений долучив у судовому засіданні квитанцію № 18219480 від 01.11.2018, згідно до якої, він сплатив 30 000 грн. ПрАТ «Телерадіокомпанії Люкс» за часткове відшкодування збитків, змінивши тим самим своє ставлення до заявленого цивільного позову. Обґрунтував цю дію тим, що «раніше не судимий і так він вирішив», - говорится в материалах.

Опросив очевидцев и пострадавших, суд признал бывшего охранника предприятия виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.1 ст 171 УК Украины. И назначил ему наказание в виде 3 месяцев ареста (с момента задержания), а также обязал выплатить телекомпании 68 тысяч 211,06 грн.

Читайте также: В Запорожье планируют открыть единственную в Украине школу подводной археологии

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#журналист #нападение #суд #кремнийполимер
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...