Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну - 061.ua

Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм з боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм по боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концетрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером з сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

По результатам випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджі» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Европейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджі» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Власть
В Запорожье военному комиссару выделят служебную квартиру. Соответствующий проект решения исполкома опубликован на сайте Запорожского городского совета. Военнослужащий получит в пользование однокомнатную квартиру площадью 34,5 квадратных метров по ул. Криворожской. 43-летний Игорь Онищук будет проживать там с 14-летним сыном. Как указано в электронной декларации за 2017-й, Игорь Онищук работает военкомом Васильевского районного военного комиссариата. В дек...
Новости компаний
Интернет-магазин качественной продукции из пластика предлагает вашему вниманию широкий ассортиментный ряд наиболее востребованных и качественных изделий. В каталоге Litolan вы найдете как широко используемые емкости для душа и хранения воды, так и специфические, узконаправленные бункера для сеялок и кормушки для животных. Мы учитываем необходимость наших покупателей в том или ином виде продукции из пластика, поэтому постоянный рост ассортимента - это одна...
Власть
Сразу несколько семей отселят из аварийного дома по ул. Посадочной, 17, что в Заводском районе. Соответствующий проект решения исполкома опубликован на сайте Запорожского городского совета. Городская власть приняла решение признать аварийным жилой дом по ул. Посадочной, 17. Проект решения предлагает отселить семьи 73-летней Раисы Королевской (она, дочь и внук) в двухкомнатную квартиру по ул. Оптимистической, 14, Елены Горобчук (она, сын и дочь) в двухкомна...
Общество
С января 2019 года украинские рыбаки не смогут промышленно ловить рыбу в Азовском море на законных основаниях. На сегодня не утверждены квоты на вылов между Украиной и РФ. Квоты определялись протоколом двусторонней комиссии, действующей в рамках соглашения об использовании Азовского моря от 2003 года. В октябре этого года работу комиссии сорвали депутаты ВР, заявившими о том, что представители российской делегации нарушили украинское законодательство о п...
Происшествия
В Запорожье жители правого берега на сутки останутся без холодной воды. Об этом сообщают на сайте мэрии. Отключение связано с плановыми ремонтными работами по переключению трубопровода Д 300мм по бул. Винтера,1. Из-за этого без холодного водоснабжения 14 декабря с 09:00 до 24:00 останутся жители таких адресов: бул. Винтера, 2-26; ул. Днепрогесовская; ул. Памятная; ул. Плотинная, 1; ул. Веснина, 1, 1б; ул. Таганская, 16; ул. Дудыкина, 25; ул. Кияшко, 9; ул....
Власть
Полицейские Запорожской области в Киеве во время командно-штабных учений под эгидой МВД Украины учились работать согласовано со спасателями, пограничниками и военными. Об этом сообщает пресс-служба ведомства. 10 декабря на учебной базе Национальной академии внутренних дел начались совместные масштабные командно-штабные учения всех подразделений системы Министерства внутренних дел. Полицейские вместе со спасателями, пограничниками и военнослужащими отрабаты...
Общество
Коммунальное предприятие «Запорожэлектротранс» объявило тендер на определение подрядчика, который в следующем году будет охранять объекты КП. Цена вопроса — 1 млн 827 тысяч 210 гривен. Соответствующая информация опубликована на сайте госзакупок «Прозорро». Согласно информации, размещенной в технической документации, речь идет об охране трамвайного депо №1, троллейбусного парка №1, №2, а также отдела кадров КП «Запорожэлектротранс». На этих объектах будет...
Новости компаний
Всем кандидатам в президенты Украины предложили пройти проверку на детекторе лжи С такой идеей выступил народный депутат от партии «Наш край» Сергей Шахов. По мнению нардепа, изменить сегодняшнюю ситуацию в стране могут только люди, проголосовав за «молодых, нормальных» кандидатов. «Была б еще моя воля, я бы вот здесь поставил бы детектор брехни и каждого, кто пойдет в президенты проверил бы полностью на детекторе брехни», — заявил Шахов. Во время подобной...
Промо
До Нового года остаются считанные дни, и для многих взрослых остается нерешенным вопрос, а что же подарить сыну (дочке, братику, внучке, племяннику, крестнику, ребенку друзей)? Если и вам посчастливилось быть родственником малыша, который еще не ходит в школу, наша статья будет вам полезна. Подарки деткам до 3 лет. Девочкам этого возраста хочется во всем подражать своим мамам, поэтому в качестве подарков подойдут не только куклы, но и наборы посудки, а так...