Запорiзький досвiд боротьби з амброзiєю зацікавив всю Україну

Винахідники унікального запорізького препарату взяли активну участь у розробці обласної та державної програм з боротьби з карантинними рослинами.

Про це на недавньому інвестиційному форумі «InCo Forum-2017» у «Козак-Палац» розповів Президент німецько-української інженерної палати Олег Кузьменко.

«Приємно, що нашим «Алергостопом» зацікавилися по всій країні, та Запорiжжя попереду у цьому питанні. В останні роки нам активно допомогала влада мiста, зараз ми вiдчули допомогу керівників Запорiзькоï області. Тож, загальна планомірна праця – вже у 2016-му році дала зменьшення кількості звернень запоріжців з алергіями на поліноз на 21% »,- пiдкреслив Олег Кузьменко.

Він додав: «І сьогодні завершується процес підготовки обласної та державної програм по боротьбі з карантинними рослинами на 2018 рік - разом з Запорiзькою облдержадміністрацією ми включилися в роботу. Будемо шукати шляхи вирішення складної алергозагрозливої ситуації. Всі розуміють, що амброзію потрібно знищувати масово, поки вона не зацвiла».

Керівник німецько-української інженерної палати та представник компанії-розробника недаремно називає «Алерго Стоп Амброзію» «нашим» препаратом – засіб винайшли та вдосконалили саме у Запоріжжі. І за три роки він довів свою однозначну ефективність.

Так 2017-го – у Запоріжжі було зафіксовано рекордно малу концентрацію алергенного пилку амброзії у повітрі. Про це свідчать дослiдження вченого, зав.кафедрою медбіології, паразитології та генетики Запорізького медичного університету Олександра Приходько, який щорічно вимірює кількість пилку в атмосфері.

298 зерен / м3 – такі показники були зафіксовані 30 серпня 2017 року – і це найменша концетрація пилку за 11 років вивчення ситуації дослідником.

«Це красномовний результат активного використання у Запоріжжі унікального препарату «Алерго Стоп амброзія», - підкреслюють винахідники засобу.

Зазначають: протягом усього літа міські комунальні служби здійснювали обробку заростів амброзії препаратом «Алерго Стоп амброзія» - і ось вагомий результат для запоріжців, що страждають на задушливий кашель та сльозотечу.

«Першим оцінило засіб саме рідне місто, але вже Миргород , Полтава, Харков, Херсон, Одесса, Черкаси та інші міста – спробували нашу розробку та включили «Алерго Стоп амброзія» до регіональних програм щодо боротьби з карантинними рослинами. Тому маємо право вважати Запоріжжя – лідером з сучасної боротьби з алергеном – та можемо сміливо пропонувати свою програму всім іншім регіонам та – більш того - у якості державної», - пiдвiв пiдсумок Олег Кузьменко.

Як відзначають розробники, «Алерго Стоп Амброзія» - є засобом ґрунтопокращуючим, призначеним для оптимізації ґрунтів при вирощуванні всіх видів рослин на відкритому ґрунті, у теплицях і в приміщеннях.

Речовина відноситься до органомінеральних засобів для використання в сільському господарстві, садівництві та лісництві, до препаратів з мікроелементами для рослин, без використання лікарських засобів, гербіцидів і пестицидів, що дозволяє раціонально і біологічно точно позбутися як обмежених, так і значних площ амброзії. При цьому засіб паралельно забезпечує родючість ґрунту.

Тож, переваги винаходу: екологічність, простота і ефективність застосування, можливість використання на великих площах, довготривалий результат.

Крім того, Запорізьким Державним медичним університетом проведено дослідження оцінки безпеки застосування даного засобу.

Безпеку констатують й інші міста. Так, на офiцiйнiй сторiнці Держпродспоживстандарту Полтавської областi опубліковано заключення:

"Закінчилось випробування грунтопокращувального засобу «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» виробництва ТОВ «Грінтехнолоджи» м. Запоріжжя, що призначений для боротьби з небезпечним карантинним бур’яном амброзією полинолистою. Засiб дозволяє боротьбу з амброзією полинолистою в населених пунктах та не є шкідливий для людей, тварин та корисних комах, зокрема, бджіл.

По результатам випробування після 20 хвилин після обробки спостерігалось в’янення листків та різке пригнічення в рості, як це видно на фото нижче.

На четвертий день випробування - спостерігалось повне в’янення амброзії полинолистої та її висихання.

Через 14-днів всі рослини амброзії полинолистої повністю висохли та почорніли, при розкопках кореня було видно, що він також повністю знищений.

За результатами випробування можемо зробити висновок, що засіб грунтопокращувальний «Агростоп» ТМ «Алергостопамброзія» на двох випробувальних ділянках дав 100% результат зі знищення небезпечного карантинного бур’яну амброзії полинолистої та рекомендувати його до використання».

Зазначимо також, що запорізька компанія «Грінтехнолоджі» розробляла та досліджувала унікальний препарат більше 5 років, використовуючи передовий досвід не тільки всієї України, а й Ізраїлю та Німеччини, нині завершується процес патентування препарату – за стандартами Европейського Союзу.

Сама ж історія пошуку дієвого та безпечного препарату почалася з особистої потреби – дитина власників запорізької компанії «Грінтехнолоджі» страждає на тяжку форму алергії. Тож, щорічно батьки шукали спосіб боротьби з карантинною рослиною, що не дає їх сину дихати, - доки не було знайдено оптимальну формулу «Алерго стоп Амброзії».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Спорт
С 9 по 15 сентября в Лондоне проходило мировое первенство по паралимпийскому плаванию. Украинские спортсмены в медальном зачете вошли в пятерку чемпионата мира, завоевав 55 наград. Запорожская паралимпийка Марина Вербова также внесла вклад в медальную копилку сборной. Об этом сообщает 061 со ссылкой на пресс-службу Национального комитета спорта инвалидов Украины. 21-летняя Марина Вербова завоевала "золото" на дистанции 50 метров на спине. Запорожская пловч...
Происшествия
В полке "Азов" Денис Цокур служил с 2016 года. Боец под псевдо "Дартс" скончался на базе подразделения сегодня, 15 сентября. Об этом сообщает пресс-служба полка "Азов", передает 061. 39-летний Денис Цокур умер от болезни во время занятий спортом. "Дартс" родом из Запорожья. В "Азов" пришел осенью 2016 года. служил в 1-й роте 1-го батальона. По словам побратимов он был честным и надежным человеком, выносливым и мужественным бойцом.  У Дениса осталась жена и...
Культура
Запорожье стал одним из десяти городов, вошедшим в концертный тур MONATIK, во время которого артист представил программу Love It РИТМ. Как ранее сообщал 061, тысячи запорожцев пришли вчера на «Славутич-Арену», чтобы увидеть грандиозное шоу с тоннами звука. Зрители начали собираться на стадионе задолго до начала концерта. Люди с удовольствием делали селфи на фоне небоскребов из LED-экранов, которые были установлены на сцене. Киевстар, как партнер тура, о...
Общество
На следующей неделе в Запорожье пройдут два городских конкурса - «Семья талантов» и «Креативная семья» для приемных семей, которые соревнуются за звание  «Лучший опекун года». На сегодняшний момент 40 приемных семей принимают участие в различных спортивных и культурных соревнованиях, которые призваны популяризировать семейные формы воспитания. Об этом сообщается на сайте городского совета, передает 061. На следующей неделе 20 сентября проведут заключительн...
Спорт
Воспитанники Запорожской спортивной детской юношеской школы тренерского состава Сергея Голика, Александра Дикого и Михаила Цыбульского едут в Варшаву и будут бороться за первенство в международном турнире Warsaw Judo Open. Об этом 061 сообщили сами спортсмены. Запорожские юноши и девушки будут соревноваться в категориях U16, U18, U21 Warsaw Judo Open. Турнир будет принимать спортсменов из 26 стран мира. Соревнования будут проходить на базе крупнейшей спо...
Происшествия
Сегодня правоохранители нашли пропавшего 15-летнего мальчика Евгения Рыльцова. Подросток ушел из дому еще 27 августа и с тех пор ни родные, ни полиция не могли установить его местонахождение. Источники в областной Нацполиции сообщили, что мальчика нашли. С ним все хорошо и ни его жизни, ни здоровью ничего не угрожает. Известно, что ранее он уже сбегал из дому. Его видели в разных частях города. Как ранее писал 061, Зеленский присвоил почетные звания и вруч...
Общество
По случаю празднования Дня физической культуры и спорта Украины глава государства Владимир Зеленский присвоил почетные звания и вручил медаль запорожским спортивным тренерам. Соответствующий указ подписан и опубликован на сайте президента, передает 061. За вклад в развитие и популяризацию физической культуры и спорта в Украине медаль «3а труд и доблесть» получит старший тренер национальной сборной команды Украины по вольной борьбе — Валентин Русанов. Звани...
Культура
Запорожанка Екатерина Кулиниченко стала одной из участниц нового сезона шоу «Топ-модель по-украински». Проект направлен на то, чтобы открыть новые лица для модельного бизнеса в Украине и за рубежом. Девушка в родном Запорожьем имеет свой собственный салон красоты, а на шоу пришла, чтобы попробовать свои силы в роли модели. В первые дни своего пребывания на проекте девушек поселили в общежитие, где они вынуждены делить одну большую комнату на 17 человек. Ек...
Культура
Запорожский режиссер Владимир Власенко снял первый клип для молодой столичной группы «Циферблат». Видеоработа наполнена приключениями и мистическими персонажами. Коллектив «Циферблат» не так давно попал в 10 сезон популярного телешоу «Х-фактор». Молодые люди делают современную украинскую музыку в  разных форматах – поп-рок, фанк, джаз. Основали коллектив  двое братьев Даниил и Валентин Лещинские, а позже к ним присоединились и другие музыканты. «Вночі» - э...
Новости по теме
Строительная компания GEOS презентовала комплексную инфраструктурную застройку в центре Запорожье
Фармкомпания «Дарница» умышленно затягивает дело о признании недействительным ТМ «Корвалол Дарница»
Як знайти ринки збуту в країнах Перської затоки та Африки навчать на тренінгу
Де замовити офіційні копії нормативних документів?
Выходные в городе: открытие Фокстрот и розыгрыш ценных подарков
Запорожские студенты разрабатывают роботов, создают виртуальную реальность и делают Smart-зеркала
Ольга Горбачева снова надела свадебное платье
ТЕСТ: Какая ты украинская инновация?
Какая настоящая точность полиграфа? Детектор лжи Запорожье
Стоп наркотики: управляющая компания «Мрия» приняла участие в рейде по ликвидации наркорекламы