
07:21, Сьогодні
Ворог знову вдарив по АЗС у Запоріжжі
Ворог з самого ранку атакує Запоріжжя. В одному з районів міста після вибуху було видно дим.
Як повідомив начальник ОВА Іван Федоров, ворог влучив по АЗС.
Нагадаємо, вчора росіяни вдарили по двох заправках. На них горіли вантажний і легковий автомобіль, пошкоджено обладнання. На місцях працювали ДСНС. Всі пожежі були ліквідовані.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
14:17, 20 червня
13:34, 21 червня
18:05, 20 червня
10
12:31, 23 червня
