
10:34, 27 серпня
На Запоріжжі рятувальники загасили 5 пожеж після ворожих обстрілів

Вчора, 26 серпня, внаслідок російських атак у Запорізькому та Пологівському районах виникло п’ять пожеж. Про це повідомляє пресслужба ДСНС у Запорізькій області.
У Новотроїцькому та Оріхові горіли житлові будинки й господарчі споруди загальною площею понад 680 квадратних метрів. У Преображенці згорів житловий будинок та суха трава, в Омельнику – надвірна споруда й автомобіль.
Сапери ДСНС знищили касетний елемент від «Урагану», гранатометний постріл та артснаряд калібру 100 мм.
До ліквідації наслідків було залучено 58 рятувальників і 13 одиниць техніки.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі відновили електропостачання півтисячі споживачів, знеструмлених через обстріли
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:45, 5 листопада
13:58, 14 листопада
09:45, 5 листопада
13:58, 14 листопада
13:58, 14 листопада