
10:25, 27 серпня 2025 р.
У Запоріжжі відновили електропостачання півтисячі споживачів, знеструмлених через обстріли

Минулої доби у Запорізькій області заживили абонентів, які залишилися без світла внаслідок обстрілів і технологічних порушень.
Станом на ранок 27 серпня у Запорізькій області через бойові дії знеструмлено 5373 споживачів. З технологічних причин відключення відсутні. Про це повідомляє “Запоріжжяобленерго”.
Вчора енергетики відновили електропостачання 529 осель у прифронтовій зоні, які знеструмлювалися внаслідок обстрілів. У Запоріжжі і Запорізькому районі заживили 1998 абонентів, чиє електропостачання переривалося через технологічні порушення.
Раніше 061 повідомляв, що на Гуляйпільщині внаслідок авіаудару постраждали двоє людей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня