• Головна
  • У Запоріжжі хочуть затвердити новий порядок розгляду петицій: що зміниться
10:38, 29 лютого

У Запоріжжі хочуть затвердити новий порядок розгляду петицій: що зміниться

У Запоріжжі хочуть затвердити новий порядок розгляду петицій: що зміниться

На найближчій сесії Запорізької міської ради депутатам пропонують затвердити новий порядок розгляду електронних петицій.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

В порядку зазначається,що модерацію електронних петицій, адресованих Запорізькій міській раді проводить управління внутрішньої політики, преси та інформації міської ради.У разі виявлення невідповідності, оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що повідомляється автору із зазначенням причин відмови.

Якщо раніше петицію після реєстрації протягом трьох днів перенаправляли на розгляд постійної комісії з питань законності, то тепер апарат виконавчого комітету міської ради протягом двох робочих днів з моменту набрання необхідної кількості підписів опрацьовує її та здійснює підготовку проєкту рішення та направляє його на погодження того виконавчому органу, до компетенції якого віднесено порушене автором петиції питання.

В порядку зазначено, що сам розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду на офіційному веб-сайті Запорізької міської ради.

Всі інші вимоги - підтримка не менше як 750 підписів протягом не більше 60 днів з дня оприлюднення петиції залишаються в силі.

В петиції заборонено використовувати: заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України; пропаганду війни, насильства, жорстокості; розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі; заклики до вчинення терористичних актів; інформацію, яка принижує честь і гідність, права та законні інтереси осіб; матеріали та вислови, які становлять загрозу національним інтересам і національній безпеці України; матеріали та вислови порнографічного, еротичного або сексуального характеру; матеріали та вислови, які містять передвиборчу агітацію, рекламу товарів, робіт та послуг. Окремо в цей перелік додали нове формулювання «посягання на права і свободи фізичних та юридичних осіб, в тому числі право на працю посадових осіб виконавчого комітету Запорізької міської ради, її виконавчих органів, працівників підпорядкованих підприємств, установ та організацій».

Нагадаємо, що з 1 січня 2024 року у Запоріжжі запрацював новий сервіс електронних петицій на офіційному веб-сайті Запорізької міської ради,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиції #сайт #зміна #порядок #реєстрація #правила #розгляд
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...