• Головна
  • Інвестування в нерухомість під Києвом: Переваги та Перспективи міста Ірпінь
Новини компаній
17:00, 9 серпня 2023 р.

Інвестування в нерухомість під Києвом: Переваги та Перспективи міста Ірпінь

Новини компаній
Інвестування в нерухомість під Києвом: Переваги та Перспективи міста Ірпінь

Гроші не повинні лежати під матрацом, вони мають працювати і приносити дохід. Це основа фінансової грамотності, правило, яке ви почуєте від будь-якого підприємця, успішної та забезпеченої людини. Інвестувати можна в різноманітні інструменти, такі як цінні папери, ОВДП, криптовалюта, акції компаній, власний бізнес та навіть банківські депозити. Однак, ще один варіант відіграє значущу роль у портфелі інвестора – це нерухомість. І якщо раніше вибір був обмежений столицею, то сьогодні передмістя Києва набирає обертів як перспективне місце для інвестування.

Поступове та повільне відновлення будівельної галузі розпочалося влітку 2022 року. Відповідно до останніх досліджень лише 21,2% українських девелоперських компаній відновили свою роботу над проектами з минулого року, а наприкінці першого року повномасштабної війни більшість девелоперських компаній опинилися на межі фінансового краху. Понад дві третини з них перебували під загрозою банкрутства.

Складна фінансова ситуація також вплинула на багатьох інвесторів, які придбали квадратні метри у розстрочку або на іпотечних умовах. Близько 30% з них стали неспроможні регулярно здійснювати платежі через тяжкі фінансові обставини, а ринок нерухомості впав майже у три рази за дев'ять місяців 2022 року. Обсяг житла, яке було введено в експлуатацію, зменшився на 38%, до 7,1 мільйона квадратних метрів, порівняно з 2021 роком.

Незважаючи на це, попит на нерухомість ініціює процес відновлення. Згідно з опитуванням, більш ніж 36% громадян вирішили інвестувати у нерухомість, переконані, що це найбільш безпечний спосіб збереження та примноження коштів у період війни. Це стало оптимальним варіантом наряду з придбанням акцій іноземних компаній та вкладеннями в аграрну сферу.

Згідно з аналізом, близько 65% девелоперських компаній мають намір розпочати роботу над новими проектами цього року, а понад 21% планують це зробити частково. Тільки трохи більше 13% компаній відмовляються від будівництва нових об'єктів. Таким чином, галузь поступово відновлюється, незважаючи на військові дії.

З частковим поверненням попиту пов'язана і внутрішня міграція: багато осіб, що раніше проживали в зоні бойових дій, зараз здійснюють переїзд до столиці, володіючи певними фінансовими ресурсами. Зокрема, популярністю користуються квартири вже готові до проживання. На додаток, нові вимоги споживачів враховують особливості воєнного періоду: наявність укриттів, віддаленість від військових об'єктів та критичної інфраструктури, а також паркінгів та типів конструкцій будинків. Важливо також зазначити, що функціональні та практичні двокімнатні квартири є переважним вибором споживачів.

Отже, незважаючи на труднощі, галузь нерухомості в Україні поступово відновлюється, з новими тенденціями у виборі житла та інвестуванні.

Сучасний ринок нерухомості в київській області вражає своєю динамікою та швидким ростом. Неодмінним плюсом є те, що ціни на нерухомість стабільно стрімко зростають. Це пов'язано з активним розвитком інфраструктури, будівництвом нових житлових комплексів та зростанням попиту на нерухомість у цьому регіоні.

Інвестування в нерухомість під Києвом: Переваги та Перспективи міста Ірпінь, фото-1

Переваги інвестування в Ірпені

Розташування та Доступність:

Місто Ірпінь розташоване поруч зі столицею, забезпечуючи зручний доступ до всіх переваг мегаполісу, при цьому залишаючи своє характерне спокійне та зелене середовище.

Динаміка Цін:

Однією з ключових переваг є вища динаміка цін порівняно з Києвом. Інвестуючи в нерухомість в Ірпені, ви маєте можливість отримати більший дохід з меншими початковими інвестиціями.

Розвинена Інфраструктура:

Ірпінь активно розвивається, відкриваючи нові можливості для мешканців та інвесторів. Нові житлові комплекси, комерційні простори та сучасна інфраструктура створюють комфортне середовище для життя та бізнесу.

Рекреаційна Зона та Природа:

Місто розташоване серед соснового лісу, створюючи сприятливе місце для відпочинку та рекреації. Це робить нерухомість в Ірпені не тільки інвестиційно привабливою, а й бажаною для комфортного проживання.

Важливість правильного вибору та роль спеціалістів

Не менш важливою частиною успішного інвестування є правильний вибір об'єкта. Інвестувати в нерухомість – це шлях до збереження та зростання капіталу, але помилки можуть призвести до втрат. Для уникнення таких ситуацій у містах працюють висококваліфіковані спеціалісти з нерухомості, які знають ринок, його динаміку та можуть допомогти знайти найефективніші об'єкти для інвестування або для власного житла.

Якщо ви шукаєте можливість інвестування для забезпечення стабільного пасивного доходу та використовувати переваги ринку нерухомості то Ірпінь є привабливим варіантом. Розвинута інфраструктура, швидкий розвиток, та природа роблять Ірпінь ідеальним місцем для розміщення капіталу для забезпечення стабільного інвестиційного доходу.

Один із ключових аспектів успішної інвестиції — це знання ринку та практичний досвід. Звернувшись до спеціалістів ви будете  мати розуміння ринкових тенденцій, та розуміти як визначити найвигідніші можливості які відповідають вашим інвестиційним цілям. Спеціалісти знаходячись в Ірпені зможуть безкоштовно допомогти підібрати вам об'єкт, що має потенціал для зростання вартості, а також знайти надійних орендарів, які забезпечать стабільний потік доходу.

Якщо ви зацікавлені в інвестуванні у перспективні проекти, або плануєте просто купити нерухомість в Ірпені чи загалом у Бучанському районі ви маєте нагоду отримати БЕЗКОШТОВНУ консультацію з цього приводу з 9-00 до 19-00  за номером 096-045-33-76

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Інвестування #Ірпінь #ріелтор #купити квартиру
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...