• Головна
 • Центр пересадки волосся İSTANBUL VITA – шлях до нагороди European Awards
Новини компаній
13:00, 26 травня

Центр пересадки волосся İSTANBUL VITA – шлях до нагороди European Awards

Новини компаній
Центр пересадки волосся İSTANBUL VITA – шлях до нагороди European Awards

Оздоровчий туризм – назва, яку ми стали частіше чути останніми роками, набирає популярності і в Україні. Однією з провідних країн у туристичному секторі є сонячна Туреччина, де активно розвивається оздоровчий туризм.

Перше місце по праву займає Стамбул, в унікальному місті, що з'єднує континенти Азії та Європи, можна знайти різноманітність можливостей та пропозицій. Але формування конкурентного середовища дає поштовх для успішного розвитку сфери оздоровлення та відпочинку.

Пересадка волосся є найбільш затребуваною послугою в оздоровчому туризмі, а в такому мегаполісі, як Стамбул численні компанії навперебій пропонують вирішити проблему облисіння. Така різноманітність вибору поряд з перевагами приносить із собою проблеми, особливо коли йдеться про контроль за безпечною пересадкою волосся.

У Туреччині існує понад 100 000 компаній оздоровчого туризму, які підлягають контролю та аудиту з погляду обізнаності, надійності та якості. Серед цих компаній вигідно відрізняється Центр пересадки волосся IstanbulVita, заснований Хасаном Башолом, дивіться тут https://youtu.be/7x4gRsfztj4, щоналежним чином демонструє отримана нагорода – «Найкращий центр пересадки волосся 2022 року».

Причини, через які віддається перевага тій чи іншій компанії, криються в переліку основних факторів:

 • Правильний вибір центру;
 • Вартість процедури;
 • Зручність отримання візи;
 • Простота спілкування;
 • Можливість відпочинку.

Рішення, де зробити операцію з пересадки волосся, прийняти не так легко, але можна зменшити кількість варіантів з огляду на основні критерії.

Що краще – лікарня чи вузькопрофільна клініка?

У дослідженнях було помічено, що лікарні можуть надавати швидшу та надійнішу допомогу пацієнтам у разі можливих ускладнень. У маленькій клініці з невеликим медперсоналом може не бути потрібної допомоги при підвищенні кров'яного тиску, серцево-судинних та інших захворюваннях, на відміну від десятків лікарів-фахівців, які працюють у великих медзакладах.

Переваги Istanbul Vita: ми проводимо операції в одній із найрозкішніших та найбільших лікарень Туреччини. Усі маніпуляції здійснюються командою досвідчених лікарів із високою кваліфікацією, застосовуються інноваційні сучасні методи лікування.

Доступна ціна та спрощена віза

Вартість операції порівняно з європейськими цінами набагато нижча. Співвідношення євро\турецька ліра говорить на користь турецької естетичної медицини – пересадка волосся в Туреччині ціна буде меншою, а результат – вищої якості.

Отримання візи на в'їзд до країни не становить особливих труднощів, Туреччина значно полегшила процес прибуття іноземних гостей, це результат пильної уваги до оздоровчого туризму.

Комфортне спілкування та відпочинок

Персонал Istanbul Vita говорить 21+ різними мовами на рівні носіїв, побажання людини точно розуміються, тому і клієнт, і лікар задоволені результатом.

Ми не обмежуємося лише послугою з пересадки волосся. Мальовниче узбережжя, історичні місця, смачна турецька їжа та безліч туристичних заходів чекають на вас у Стамбулі!

 • П'ятизірковий готель;
 • VIP-транспорт;
 • Постійний супровід рідною мовою.

Чому до нас звертаються

Ми приділяємо велику увагу принципам безпеки та задоволеності клієнтів, якісна пересадка волосся в Туреччині – послуга İSTANBUL VITA, яка випереджає конкурентів не лише в самій Анатолії, а й у Європі.

 • Орієнтованість на клієнта. Створюємо природну передню лінію росту волосся, що виключає ефект штучності. Приголомшливий результат – ваше сяюче здоров'ям, густе та міцне волосся!
 • 15-річний досвід роботи у сфері. Наш професіоналізм відображається у позитивних відгуках пацієнтів, підкріплених відеодоказами.

Використовуємо сучасне обладнання та препарати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...