• Головна
  • У Запорізькій області відновили електропостачання 7,4 тисяч споживачів
11:47, 3 квітня 2023 р.

У Запорізькій області відновили електропостачання 7,4 тисяч споживачів

У Запорізькій області відновили електропостачання 7,4 тисяч споживачів

З 31 березня по 2 квітня енергетики усунили пошкодження електромереж на Оріхівщині, Запорізькому районі і Степногірську, які виникли через ворожі обстріли. 

Про це повідомляє 061 з посиланням на “Запоріжжяобленерго”

Станом на ранок 3 квітня без електроенергії залишаються 24 тис абонентів у 70 населених пунктах Запорізької області (без урахування споживачів на тимчасово окупованих територіях). З 31 березня по 2 квітня аварійні бригади відновили електропостачання 7,4 тис споживачів. На Оріхівщині заживили 4,1 тис осель, по Степногірській дільниці - 242 домогосподарства, Запорізькій РЕМ - 674 домівки, знеструмлених через ворожі обстріли.

У Запоріжжі відновили електропостачання 35 домівок, які залишилися без світла через ракетний удар. Також у місті усунули технологічне порушення, яке призвело до знеструмлення 2,1 тис споживачів. 

Раніше 061 повідомляв, що окупанти здійснили 81 удар по населеним пунктам Запорізької області.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електропостачання #пошкодження #ремонт #Запорізька область
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення