• Головна
  • У Запоріжжі ліквідували департамент комунальної власності та управління земельних відносин
18:00, 18 березня 2023 р.

У Запоріжжі ліквідували департамент комунальної власності та управління земельних відносин

У Запоріжжі ліквідували департамент комунальної власності та управління земельних відносин

Запорізька міська рада в рамках оптимізації прийняла рішення ліквідувати управління з питань земельних відносин та департамент комунальної власності. Тепер повноваження по всім земельним питанням та комунальній власності відійдуть новоствореному департаменту.

Про це стало відомо під час проведення сімнадцятої сесії Запорізької міської ради, передає 061.

«Оптимізація виконавчих органів Запорізької міської ради у сфері земельних відносин сприятиме ефективному використанню матеріально- технічних, кадрових, фінансових та управлінських ресурсів, що можна досягнути шляхом ліквідації управління з питань земельних відносин Запорізької міської ради», - говориться в пояснювальній записці за підписом голови постійної комісії з земельних питань Василя Полюсова.

Тепер повноваженняз питань користування земельними ділянками, їх приватизації та контролю за виконанням землекористувачами зобов’язань за відповідними правочинами відійде новому департаменту з управління активами, що був створений наприкінці 2022 року.

Цей же департамент «підхопить» і повноваження департаменту комунальної власності щодо оренди та приватизації об’єктів права комунальної власності, контролю за виконанням покупцями/ орендарями зобов’язань за відповідними договорами, списання комунального майна прийняття майна державної або іншої форми власності у комунальну власність та інше.

На сайті мерії вказано, що директором департаменту управління активами Запорізької міської ради є Ігор Лягута.До призначення Лягута був фізичною особою підприємцем. До 2018 році він був керівником приватної фірми «Електра», а до цього очолювавобласний благодійний фонд "Інноваційно-інвестиційного розвитку та реконструкції". В період 2013 року чоловік з таким же ПІБ був помічником мера Олександра Сіна. Місцеві підприємці зазначали, що Лягута в той період часу відповідав в мерії за земельні питання і нібито був близький до так званого кола тодішнього «смотрящого» Євгена Анісімова.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі пропонують депутатам змінити правила голосування за виділення земельних ділянок

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#управління земельних віднисин #комунальна власність #департамент з управління активами #Таран #Полюсов #Лягута
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...