• Головна
  • У Запоріжжі хочуть обмежити вплив департаменту з надання адмінпослуг і відібрати в нього розвиток підприємництва
13:18, 2 грудня 2022 р.

У Запоріжжі хочуть обмежити вплив департаменту з надання адмінпослуг і відібрати в нього розвиток підприємництва

У Запоріжжі хочуть обмежити вплив департаменту з надання адмінпослуг і відібрати в нього розвиток підприємництва

У виконавчих органах Запорізької міської ради продовжується реформування та оптимізація. Цього разу вона стосується департаменту надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва.

Про це повідомляє 061 з посиланням на проєкт рішення міськради.

У мерії пропонують виключити з департаменту адмінуслуг повноваження у сфері державної підтримки розвитку підприємництва та державної регуляторної політики. Ці повноваження передадуть до департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради.

Згідно з оновленим положенням департаменту економічного розвитку тепер він має залучати суб’єктів господарської діяльності до проведення виставкових заходів, конференцій та семінарів, пов’язаних з розвитком малого та середнього підприємництва, сприяє та забезпечує підготовку і проведення ярмарків, торговельного обслуговування святкових масових заходів, в межах повноважень, поширює інформацію щодо здійснення заходів.

Крім того, депутатам міськради на найближчій сесії пропонують затвердити нові статути КП «Запоріжринок» та КП «Інститут розвитку міста Запоріжжя».

Так, в повноваження Інституту розвитку входить участь у підготовці та реалізації програм, стратегій розвитку інвестиційної, інноваційної, зовнішньоекономічної діяльності, програм і проєктів міжнародного співробітництва у сфері розвитку міст та місцевого самоврядування; надання послуг з маркетингу, організація досліджень та промоційної активності з метою формування позитивного іміджу міста; проведення соціологічних, соціально-економічних, техніко- економічних, фінансових, юридичних та інших аналітичних досліджень та експертиз, пов’язаних з розвитком міста та багато іншого.

До статуту «Запоріжринка» зокрема додали можливість надання послуг юридичним та фізичним особам при здійсненні ними ринкової торгівлі. Все інше залишилося незмінним - здавання в найм нерухомого майна (будівель, споруд, нежитлових приміщень) та іншого окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності; створення та надання на платній основі торгівельних місць громадянам та юридичним особам, в тому числі для короткострокового зберігання продукції, що їм належить тощо; торгівля продуктами харчування, предметами гігієни та санітарії, парфумерно-косметичними виробами, алкогольними напоями, тютюновими виробами, товарами побутової хімії, мінеральними добривами;. Кількість ринків і всі основні положення залишилося у відповідності за старим статутом.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Мелітопольському районі знищили казарму окупантів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#департамент #економічний розвиток #населення #міська рада #посадовці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...