
12:49, 2 грудня 2022 р.
У Мелітопольському районі знищили казарму окупантів

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області третій день розбирають залишки будівлі, яку використовували російські загарбники як казарму.
Про це повідомляє 061 з посиланням на “РІА Мелітополь”.
Опубліковано фото і відео з тимчасово окупованого селища Мирне Мелітопольського району. За інформацією ЗМІ, по казармі окупантів, яка раніше була сільським клубом, влучили 30 листопада. Комунальники проводять розбір завалів вже третій день поспіль.
Раніше 061 повідомляв, що російські війська відводять окремі підрозділи з окупованих населених пунктів Запорізької області.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок в Одесі 2026: де відпочити, що подивитися та куди піти?
Партнерський спецпроєкт
11:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
12:51, 22 червня
174
09:10, 12 червня
11
15:07, 18 червня
11
13:25, 11 червня