• Головна
  • "Запоріжелектротранс" закупив електрики на 38 мільйонів у фірми, пов’язаної з “Мотор Січчю”
15:04, 20 липня 2021 р.

"Запоріжелектротранс" закупив електрики на 38 мільйонів у фірми, пов’язаної з “Мотор Січчю”

"Запоріжелектротранс" закупив електрики на 38 мільйонів у фірми, пов’язаної з “Мотор Січчю”

КП "Запоріжелектротранс" купив електроенергії майже на 38 мільйонів гривень на 2021 рік. Постачальником стала фірма “ВЕК”Палівенерго”, що пов’язана з людьми підприємства “Мотор Січ”.

19 липня, КП та фірма уклали додаткову угоду № 10 про сплату за енергетику бюджетним коштом. Інформація про це розміщена у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Окрім факту сплати, сторони можуть використовувати додаткові угоди для внесення змін до раніше укладеного договору щодо об’ємів та ціни за постачання.

Наприклад, в допугоді №7 від 10 березня вказано, що вартість складає вже 2,47 грн/кВт-год, а об’єм електрики, що має поставити фірма 15,3 мільйона кВт-год. До цього, в січні 2021 року, КП та “Палівенерго” уклали угоду на постачання 21,5 мільйона кВт-год за ціною в 1,75 гривні за один кіловат. Тобто ціна збільшилася, а об’єм електрики відповідно зменшився. 

На тендер електрики для "Запоріжелектротранс" на 2021 рік подалося всього три учасники - “ВЕК”"Палівенерго", "Трістар енергія”, “Співдружність енерго”. При цьому ”Палівенерго” скаржився на “Трістар Енергія”, бо, на її думку, тендерна пропозиція конкурента не відповідала вимогам, а тому повинна бути відхилена. Однак, “Трістар Енергія” допустили до торгів, водночас відхиливши “Співдружність енерго”.

За результатами торгів переможцем стала “ВЕК”Палівенерго” з пропозицією 37,8 мільйона гривень. Ця ж фірма перемагала у 2019-му році, уклавши договір на 43 мільйони гривень (2,23 грн/кВт-год). А також, КП провело й ще один тендер на постачання електроенергії в період з 1 серпня 2020 по 1 лютого 2021 на суму 21,8 мільйона гривень, який також виграла “Палівенерго”.

Нагадаємо, що комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” опікується електричним транспортом в Запоріжжі, зокрема й займається закупкою енергії для тролейбусів на відомих містянам маршрутах - №17, №18, №39,№94 та інші. 

ТОВ “ВЕК“Палівенерго” керуєІгор Логійко, а кінцевим бенефіціаром вказана Ольга Калянова. Своєю чергою, її чоловік Андрій Калянов був помічником депутата Сергія Лоцмана, який працює на “Мотор Січ”. Також Андрій Калянов виступав  представником компанії “Мрія” з групи “Мотор Січ”.

До цього, у 2015-му році він балотувався в депутати міської ради від партії “Нова Політика”, що також належить до ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва. 

Спеціально для 061 Вероніка Хорольська, "Запорізький центр розслідувань".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Запоріжелектротранс #Мотор Cіч #тендер #закупівлі #Запоріжжя #Палівенерго
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...