• Головна
  • «Free student» запрошує на безкоштовне навчання у державні університети Словаччини
Новини компаній
15:00, 12 лютого 2021 р.

«Free student» запрошує на безкоштовне навчання у державні університети Словаччини

Новини компаній

Запрошуємо на зустріч!

Презентаційна зустріч програми " FREE STUDENT " з майбутніми студентами та їхніми батьками, на якій можна більше дізнатись про навчання в Словаччині, де можливо буде задати запитання безпосередньо представникам Словацьких вузів та керівникам програми Free Student в Словаччині.

м. Запоріжжя,   14 лютого  2021 року  о 12.00 у конференцзалі готелю  "ІНТУРИСТ", за адресою:  
 проспект Соборний,135 , 2 поверх. «FREE STUDENT» - можливість отримати ЄВРОПЕЙСЬКУ освіту БЕЗКОШТОВНО, без вступних іспитів та ЗНО. 

Чи можуть студенти з України безкоштовно навчатись у державних університетах Словаччини?

Готуйте Ваші запитання, а ми з радістю відповімо та проконсультуємо!

В програмі презентації - телеміст з викладачами провідних словацьких університетів, які розкажуть про особливості навчання в Словаччині, умови проживання, вибір спеціальності та багато іншого.

Приєднуйтесь до числа тих щасливчиків, які вже навчаються у Словаччині за програмою «FREE STUDENT»! А це вжепонад 1000 осіб, більшість з яких здобули ступінь бакалавра та магістра. Тепер вони мають можливість жити і працювати в будь якій країні Європи.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Отримайте європейську освіту з нами!

Для учасників програми гарантія вступу 100%

Програма "FREE STUDENT" - програма для тих, хто бажає отримати престижну європейську освіту в провідних словацьких ДЕРЖАВНИХ університетах. Навчання для учасників програми БЕЗКОШТОВНЕ, оскільки фінансується урядом Словаччини. Учасникам надається можливість вибору однієї або декількох з більш ніж 100 спеціальностей на різних факультетах. З переліком спеціальностей докладно можна ознайомитися на нашому сайті free-student-slovakia.org в рубриці "СПЕЦІАЛЬНОСТІ".

Для вступу в університет за програмою "FREE STUDENT", не потрібно здавати вступні іспити чи тести. Головним критерієм буде ваша мотивація та готовність адаптуватися до нових умов навчання. Викладання в Словаччині, в державних університетах, проходить словацькою мовою. Тому учасники програми "FREE STUDENT", до початку навчання, проходять курс вивчення словацької мови, де отримують необхідні знання та сертифікат про базову підготовку.

Всі учасники програми "FREE STUDENT", БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ, стають студентами словацьких ДЕРЖАВНИХ університетів. Для всіх бажаючих в рамках програми "FREE STUDENT" будуть організовані ознайомчі тури (якщо дозволятиме епідеміологічна ситуація), які дають можливість відвідати ВНЗ Словаччини, зустрітися з студентами та професорсько-викладацьким складом.

Переваги вищої освіти в Словаччині:

  • високий рівень навчального процесу у відомих в світі університетах;
  • безкоштовне навчання в кращих державних університетах;
  • визнання словацьких дипломів не тільки в країнах європейського союзу, але і в США, Канаді, Австралії та інших країнах світу;
  • всім бажаючим надаються гуртожитки;
  • доступне харчування в університетських їдальнях за дотаційними цінами;
  • студентам надається дозвіл на проживання в Словаччині (а не як у багатьох країнах - студентська віза), що дозволяє згодом оформити право на постійне місце проживання, яке фактично в правах прирівнюється до громадянства Європейського союзу, крім права голосування на виборах;
  • під час навчання (в тому числі під час канікул), студенти мають право офіційно працювати, що дозволяє ще й непогано заробляти;
  • кращі студенти отримують премії (стипендії) від держави;
  • всі учасники програми "FREE STUDENT", які проходять мовні курси, отримують консультаційний супровід протягом всього періоду навчання.

Станьте вільним і успішним студентом і Ви!

Всю додаткову інформацію можна одержати на нашому сайті free-student-slovakia.org

(099) 26 27 504 - вайбер

(098) 89 15 124

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Словаччина #безкоштовна освіта #європейська освіта #free student
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...