«Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на місцеві вибори у Запорізькій області.

«Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., Усенко Наталия

Політична партія «Національний Корпус» презентувала свої команди кандидатів в органи місцевого самоврядування у громадах Запорізької області.

За словами голови обласної організації Максима Зайченка, висувати кандидатів націоналісти планують у Пологівську, Василівську, Енергодську, Гуляйпільску, Бердянську міські ради, Більмацьку селищну та Малинівську сільську ради. В цих територіальних громадах діють потужні представники організації, які мають реальні шанси на перемогу.

«Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., фото-1 «Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., фото-2

«Наш патріотизм - це тверде рішення жити й працювати в Україні та для України. Це готовність захищати й розбудовувати свою батьківщину всіма силами. Тоді, як держава передає повноваження й фінанси «на місця», ми пропонуємо людей реальних дій, які об’єднанні спільним прагненням навести порядок у своїх громадах. У наших командах – лікарі, енергетики, вчителі, підприємці, фермери, залізничники, економісти, екологи, спортсмени, учасники АТО й волонтери», - зазначає голова «Національного Корпусу» у Запорізькій області Максим Зайченко.

Відповідно до програми партії на місцевих виборах, першочерговими завданнями є розвиток інфраструктури, наповнення бюджету, залучення інвестицій, розвиток освіти та первинної ланки медицини, надання адміністративних послуг.

«Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., фото-3 «Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., фото-4 «Патріоти в радах - порядок у громадах». Національний Корпус йде на  місцеві вибори у Запорізькій області., фото-5

«Кожен мешканець громади, в якій проживає, має право на сучасну медицину та освіту, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті та освітлені вулиці. Кожен має почуватись захищеним і знати, що голова ОТГ та депутати піклуються про його добробут. Це можливо виключно тоді, коли влада готова нести персональну відповідальність за вирішення усіх місцевих проблем та прислухатись до народу», - зазначається у передвиборчій програмі партії.

Серед кандидатів – як діючі депутати, так і відомі у містах громадські активісти. Запевняють, що акцент будуть робити на розвиток не тільки великих міст, а й на найменші села районів.

Національний Корпус Максим Зайченко місцеві вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии