• Головна
  • В Запорожье не хватает инспекторов по парковке: их меньше, чем в других областных центрах
15:30, 16 вересня 2020 р.

В Запорожье не хватает инспекторов по парковке: их меньше, чем в других областных центрах

В отчете запорожской Службы инспекторов по парковке говорится о том, что сотрудников недостаточно для города. 

Об этом говорится в проекте решения горисполкома от 15 сентября.

Согласно предложенному отчета службы, в настоящее время штатным расписанием предусмотрено 6 должностей инспекторов: четыре специалиста, юрист и бухгалтер.

"Ця кількість є достатньою для першого етапу роботи інспекторів, але ніяк не відповідає вимогам міста. Так, на сьогоднішній день департамент позбавлений можливості реагувати на скарги громадян щодо порушення правил паркування, немає можливості організувати постійне чергування тощо", - говорится в документе.

Инспекторы не только штрафуют нарушителей, но и фиксируют недостатки инфраструктуры города:

"Окрім роботи щодо перевірки дотримання Правил дорожнього руху, інспекторами з паркування фіксуються недоліки в організації дорожньої інфраструктури (відсутність дорожніх знаків, розмітки тощо), та інформація про це передається у відповідні структурні підрозділи міської ради, - говорится в документе. - Також інспекторами надаються пропозиції щодо організації та впорядкування місць масового паркування, з метою поліпшення дорожнього руху та зменшення кількості порушень.

<...> Подальший розвиток діяльності інспекторів з паркування дасть можливість запровадити інші корисні для міста проекти, зокрема можливість проведення примусової евакуації автомобілів порушників. Як свідчить досвід, саме евакуація автомобілів є ефективним важелем впливу на порушників, який переконливо впливає на зменшення хаотичного паркування у найбільш проблемних містах.

Інших шляхом розвитку є запровадження системи платного паркування в місті, як це й передбачено законодавством. Впровадження такої системи дозволить акумулювати додаткові кошти для розвитку дорожньої інфраструктури, нанесення дорожньої розмітки, встановлення знаків, облаштування нових паркувальних майданчиків тощо.".

Согласно отчету, Запорожье - областной центр с наименьшим количеством инспекторов по парковке среди тех, где такие службы работают. Например, во Львове работает 19 инспекторов (по штату 39), в Харькове - 33 инспектора (по штату 40), в Одессе - 21 инспектор (по штату 30), инспекция города Днепр превышает 70 человек, а в Киеве сейчас работает более 50 (планируется около 300 инспекторов).

Напомним, запорожские инспекторы по парковке за полгода выписали штрафов на 2,2 миллионаКак сообщал 061, инспекторы по парковке могут выписать штраф в сумме от 255 гривен до 510 гривен. Также служба имеет полномочия эвакуировать авто на штрафплощадку за нарушение правил парковки. Инспекция реагирует также на вызовы и жалобы на неправильную парковку жителей города.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#запорожье #инспекторы #парковка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...