• Головна
  • В Запорожье петиция за поэтапное снижение уровня выбросов набрала необходимое количество голосов за 12 дней
17:01, 7 липня 2020 р.

В Запорожье петиция за поэтапное снижение уровня выбросов набрала необходимое количество голосов за 12 дней

Петиция за то, чтобы депутаты Запорожского горсовета приняли решение о поэтапном снижении уровня выбросов набрала необходимое количество голосов за 12 дней.

Об этом сообщает 061 со ссылкой на сайт петиций города Запорожья.

"Пересувною екологічною лабораторією та фахівцями ДУ "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" за період з 08.01.2020 по 24.05.2020 року, в тому числі у вихідні та святкові дні, виявлено 388 фактів перевищення гранично допустимих концентрацій шкідливих речовин згідно звітам ДУ «ЗОЛЦ МОЗ України». 

Тобто з початку 2020 року щоденно в місті Запоріжжя фіксується мінімум 1 факт перевищення максимальної кількість шкідливої речовини в одиниці об’єму або маси у водному, повітряному чи ґрунтовому середовищах, що впливає на здоров’я мешканців міста. Також ці перевищення шкідливо впливають на загальну санітарно-гігієнічну ситуацію в м Запоріжжя. У статті 11 Закону України "Про захист атмосферного повітря" вимагається наступне - якщо за результатами спостережень стану атмосферного повітря встановлено зони, де є перевищення нормативів екологічної безпеки - приймається рішення про поетапне зниження викидів забруднюючих речовин . 

Вимагаємо від депутатів і адміністрації м. Запоріжжя звернутися до відповідних органів обласної і центральної влади з вимогою виконання вимог законодавства України та прийняття рішення про поетапне зниження викидів", - говорится в описании петиции. 

Ее опубликовали 26 июня, а уже сегодня, 7 июля, за нее проголосовал 771 человек.

Сейчас экоактивисты собирают резервные подписи - на случай, если некоторые голоса аннулируют. Проголосовать за петицию все еще можно по этой ссылке

Напомним, ранее в мэрии заявили, что на работу мобильной эколаборатории денег больше нет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#запорожье #экология #петиция #выбросы #эколаборатория
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...