• Главная
  • Видатному енергетику Семену Поташнику 90
Новости компаний
11:00, 25 мая 2020 г.

Видатному енергетику Семену Поташнику 90

Новости компаний

Сьогодні, 25 травня, свій ювілей відзначає Семен Ізрайлевич Поташник - людина, яка зробила значний внесок у розвиток української гідроенергетики.

Колектив філії «Дніпровська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» вітає Семена Ізрайлевеча із 90-річчям! Ваш внесок у розвиток української гідроенергетики є надбанням України!

Безмежно вдячні за Вашу працю і здобутки, які ми пам'ятаємо та цінуємо, а тому й досі продовжуємо навчатися у Вас! Семене Ізрайлевичу, Ви, не просто Герой України, Ви - герой в наших серцях і серцях багатьох людей, які знають вас і шанують не тільки як чудового майстра своєї справи, а й прекрасного керівника, людину з великими прагненнями і добрими намірами.

Нехай Ваш вік не тільки не зупинить Вашу завзятість, а й стане прикладом для майбутніх поколінь у досягненні цілей, вмінні любити свою роботу, країну та гідно жити. Прийміть у цей святковий день найщиріші вітання та найкращі побажання здоров’я, добра, родинного затишку, невичерпної енергії, злагоди та миру. Вічної молодості Вашій душі, доброти серцю та довгих років життя!

Поташник Семен Ізрайлевич народився 25 травня 1930 року в м. Олевськ Житомирської області. Закінчивши в 1952 pоці Київський політехнічний інститут, розпочав трудову діяльність начальником зміни Усть-Каменогорської гідроелектростанції (ГЕС). Згодом працював у Казахстані інженером, старшим інженером та керівником групи.

З 1956 року продовжив свій трудовий шлях у гідроенергетиці України. За роки трудової діяльності Семен Ізрайлевич працював на Кременчуцькій ГЕС, на Каскаді Середньодніпровських ГЕС та ГАЕС та у ПрАТ «Укргідроенерго».

Серед основних науково-технічних досягнень Семена Поташника будівництво і введення в експлуатацію перших низьконапірних гідроелектростанцій, зокрема Київської і Канівської, з горизонтальними капсульними гідроагрегатами; реабілітація та реконструкція обладнання ГЕС та ГАЕС України; впровадження режимів роботи Київської і Канівської гідроелектростанцій на поліпшення екології в районі м. Києва та басейну р. Дніпро; введення в дослідно-промислову експлуатацію першого гідроагрегату Дністровської ГАЕС потужністю 324 МВт.

На сьогодні Семен Поташник залишається єдиним фахівцем, який отримав звання Герой України за досягнення у сфері гідроенергетики.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...