• Головна
  • Запорізькі компанії готові змінюватися, щоб розвивати бізнес ефективно
Новини компаній
09:00, 17 березня 2020 р.

Запорізькі компанії готові змінюватися, щоб розвивати бізнес ефективно

Новини компаній

12-13 березня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся тренінг, присвячений управлінню персоналом як ефективному інструменту дієвої роботи в компанії.

Захід організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованому на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

HR-консультант, HR-бізнес-партнер Тетяна Березовська протягом двох днів інтенсивного навчання допомогла учасникам по-новому поглянути на здавалося б традиційні питання роботи зі співробітниками компанії, надала корисні поради і знання.

Зокрема, тренерка зазначає:

- Захід покликаний закласти основи побудови сучасної системи персоналу в компанії. Адже людський ресурс – це основна цінність компанії, джерело її ефективної роботи. Для цього власники, керівники бізнесу часто повинні бути готові змінюватися і запроваджувати нові сучасні стратегії.

Разом з експерткою учасники досліджували стратегію управління персоналом, окремі процеси, зокрема, підбір, навчання, мотивацію кадрів.

Серед головних порад – буди максимально відкритими у своїх цілях зі співробітниками, правильно будувати бізнес-процес щодо роботи з персоналом.

Протягом двох днів навчання учасники отримали практичні кейси для запровадження ефективних підходів до залучення персоналу, мотиваційних систем, поради щодо втримування цінних фахівців компанії.

На тренінгу досліджували основи побудови відділу управління персоналом, поділимось кращими практиками з управління кадрами для підвищення ефективності, створимо персональні плани з впровадження HR-процесів для учасників з урахуванням специфіки їх бізнесу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...