• Головна
  • Купив в інтернеті — забрав на «Нова Пошта»: більшій кількості українців став доступний онлайн-шопінг
Новини компаній
11:00, 29 листопада 2019 р.

Купив в інтернеті — забрав на «Нова Пошта»: більшій кількості українців став доступний онлайн-шопінг

Новини компаній

Купувати онлайн  зручно. Ввечері після роботи оформив замовлення і вже наступного дня забираєш у відділенні. Оцінити переваги шопінгу в інтернеті можуть зараз все більше українців, зокрема й жителі маленьких містечок і сіл, які ще донедавна майже не мали змоги так швидко і зручно купувати бажане. В 2019 році ситуація значно покращилась завдяки компанії «Нова Пошта», бо вона почала відкривати багато відділень. «З початку року ми відкрили майже 3000 відділень по всій Україні. Здебільшого у невеличких містах та селах. Навіщо ми це робимо? Бо хочемо, щоб кожен міг отримати бажані товари. «Нова Пошта» допомагає розвиватися бізнесу і об’єднує людей по всій країні»,  коментує Олександр Бульба, директор «Нова Пошта».

Лише в Запорізькій області працює більше 230 відділень оператора і мережа продовжує зростати. Так, лише в минулому місяці по області відкрилося 27 нових відділень. Найбільше  в Мелітопольському, Якимівському та Приазовському районах.

Всього ж по Україні мережа компанії налічує вже більше 5500 відділень.

Крім того, компанія продовжує активно розвивати свою інфраструктуру, щоб швидше обробляти і доставляти посилки. Так, у травні «Нова Пошта» відкрила інноваційний термінал у Хмельницькому, а у вересні був запущений в роботу термінал у Львові. У планах «Нова Пошта» за 2019 рік доставити більше 200 млн посилок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Нова Пошта #інноваційний термінал #Купувати онлайн з Новою Поштою #шопінг в інтернеті #посилки
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...