«Українці побачать зміни в країні і повернуться з заробітків»: Анатолій Гриценко про тарифи, нові робочі місця та екологічно чисті підприємства - 061.ua

«Українці побачать зміни в країні і повернуться з заробітків»: Анатолій Гриценко про тарифи, нові робочі місця та екологічно чисті підприємства

Боротьба з корупцією, екологічна модернізація підприємств та економічний підйом країни – такі завдання ставить перед собою кандидат у президенти України, лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Під час візиту до Запоріжжя він зустрівся з журналістами, щоб детальніше розповісти про свою програму змін в країні.

«Корупція, яку найближче оточення керівництва держави здійснювало всі ці роки, – це мародерство на крові солдата, – так Анатолій Гриценко прокоментував гучний корупційний скандал в «Укроборонпромі». – Зрозуміло, що до завершення виборів нікого з відповідальних за це не посадять. Тому нова влада має завдання – притягнути до відповідальності тих, хто дозволив собі заробляти на крові солдата: пожиттєве ув’язнення з конфіскацією майна. На превеликий жаль, нинішня влада втратила моральне право говорити такі слова, як «армія» та «віра». Я бачу, як це турбує людей. Особливо тих, чиї діти зараз служать на фронті. Брудна корупційна схема, яка прикривалася всіма силовими структурами, отримала світовий розголос. Іноземна преса пише, що людина, під час роботи якої відбувалися такі розкрадання, не може сподіватися на другий президентський термін».

Саме боротьбу з корупцією Анатолій Гриценко називає чи не найважливішим пунктом у своїй передвиборчій програмі. Тим більше, що за підрахунками команди Гриценка спільно з Українською Радою Бізнесу, через розкрадання Україна щороку втрачає до 400 мільярдів гривень. Це ті гроші, стверджує кандидат у президенти, які сьогодні не отримують лікарі, вчителі, військовослужбовці та поліцейські.

«Ще одна ключова проблема, особливо для Запоріжжя – це стан екології. Я зроблю все, щоб на підприємствах були дотримані екологічні стандарти. Поки міністерство екології звітує про перевірки, у повітря щодня йдуть десятки тисяч тон небезпечних викидів в результаті роботи різних підприємств. Люди хворіють і гинуть. Ми запровадимо європейський принцип екологічного контролю – безперервний онлайн-контроль, – розповідає Анатолі Гриценко. – Нові підприємства під час роботи нашої команди будуть працювати за усіма європейськими нормами. А щодо великих заводів, які вже існують, то їхні власники не такі вже й бідні люди. Заробляючи мільярди, вони знайдуть декілька мільйонів, щоб вжити всіх необхідних природоохоронних заходів. Україні потрібні здорові люди».

Щодо непідйомних тарифів на комунальні послуги, то Гриценко переконаний, що вони мають бути меншими. Для цього треба зруйнувати енергетичні монополії з одного боку. І з іншого – підвищувати рівень добробуту населення.

«Наше ключове завдання – щоб витрати на комунальні послуги не перевищували 15% від доходів родини. Ми ставимо таку мету і досягнемо її. Не треба, щоб люди принижувалися і просили субсидії. Треба збільшити їхні доходи і не просто під вибори, – розповідає кандидат у президенти,  – У нашій програмі записано: середня зарплатня – 700 євро, пенсія – 200 євро. Такі цифри – це не просто слова. Ми півроку працювали з різними асоціаціями. Після моєї перемоги завдяки ліквідації корупційних схем та посиленню виробничих галузей, в Україні реально створити 2 мільйони нових робочих місць. Підприємства зацікавлені давати людям велику зарплатню, щоб утримати їх від виїзду за кордон. Через кілька років люди побачать зміни в країні і почнуть повертатися з заробітків».

Зростання економіки та промислової могутності Україні неможливе без розвитку обробної промисловості, – впевнений Анатолій Гриценко та озвучує своє бачення змін.

«Без промисловості, без переробки, без інженера України не буде. А ці слова сьогодні вже почали зникати зі словника. Все, що є навколо нас, створюють за кордоном. А ми продаємо лише сировину – зерно, метал, ліс. – Натомість потрібно стимулювати підприємства всередині країни, щоб вони створювали продукцію з високою доданою вартістю. Наприклад, задіяли інструмент державного замовлення. Через проривні оборонні галузі технології підуть у цивільний сектор. Коли я був міністром оборони, ключові проекти – «Сапсан», «Корвет», відновлення авіації – задіяли сотні підприємств по всій України».

Україна забуде слово «олігарх» за його президенства, впевнений Анатолій Гриценко. Бізнес повинен мати однакові умови для розвитку – і великий, і малий, і середній. Лише тоді економіка буде розвиватися. А, коли дотації від держави отримують монополісти, це веде наше підприємництво у прірву.

«Після нашої перемоги в Україні не стане олігархів. Великий бізнес буде, але слово «олігарх» українці забудуть. Власники підприємств, які створюють робочі місця, сплачують податки і не намагаються вплинути на рішення президента чи уряду, будуть спати спокійно. Ніхто від мого імені, моєї родини чи членів команди не прийде до підприємства – вимагати гроші чи переписати частку. Виключено. Такого не буде», – обіцяє політик.

Реформа армії у програмі Анатолія Гриценка – одна з ключових. Вона включає скасування примусового призову і створення потужної контрактної армії. При цьому солдат буде забезпечений житлом, гідною зарплатнею і соцпакетом.

«Держава має дбати про солдата не тільки тоді, коли він служить, а й після завершення служби. Мова йде не лише про військових, а й співробітників всіх силових структур: поліції, Національної гвардії, ДСНС. Дуже важливо, щоб людина в формі відчувала себе захищеною. Ще одне: ми скасуємо строкову службу. В Україні має працювати контрактна армія та територіальна оборона. Люди будуть почувати себе в безпеці лише тоді, коли їх будуть обороняти професіонали».

Програму Анатолія Гриценка повністю підтримує керівник Запорізького обласного виборчого штабу, Дмитро Сірий:

«Як депутат Запорізької міської ради, я чудово розумію проблеми нашого міста та регіону. Разом з командою юристів ми продовжуємо боротьбу з газовим монополістом "Запоріжгазом", щоб зменшити комунальні витрати містян. На засіданнях міської ради, як народний обранець, я вимагаю відновити будівництво мостових переходів через Дніпро – справжнього пам’ятника корупції, – розповідає політик. – Анатолій Степанович добре розуміє проблеми запорізького регіону: забрудне промисловими гігантами довкілля, відтік кваліфікованих спеціалістів, погіршення життя населення. Гриценко, як ефективний і досвічений політик, знає, що і, головне, як треба зробити, щоб поставити Україну на ноги. Ми сподіваємося на підтримку запоріжців і нашу спільну перемогу у боротьбі за щасливе майбутнє України".

Анатолій Гриценко - єдиний кандидат у президенти від демократичної опозиції, кого підтримують наразі більшість демократичних сил: Єгор Фірсов (лідер політичної сили «Альтернатива»), Микола Томенко (лідер політичної партії Громадський рух «Рідна країна»), Микола Катеринчук (лідер «Європейська партія України»), Віктор Чумак (лудер партії«Хвиля»), депутати-єврооптимісти Мустафа Найєм та Світлана Заліщук, Василь Гацько (патрія «Демократичний Альянс»), Андрій Садовий (лідер політичної партії «Самопоміч»), котрі показали усім, що треба об’єднуватись заради спільної перемоги.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
12 очень хорошо
Актуальность
12
(1 оценка)
Автор
12
(1 оценка)
Изложение
12
(1 оценка)
Я рекомендую
1 человек рекомендует

Комментарии

Общество
Жители региона накопили за услуги ЖКХ 3 млрд гривен долга. Это на 316 млн гривен больше, чем на начало года. Об этом говорили в ОГА, во время областного селекторного совещания. По информации директора Департамента жилищно-коммунального хозяйства и строительства Виталия Литвиненко, население рассчиталось за услуги по централизованному отоплению и горячее водоснабжение (по состоянию на 01.02.2019) на 58,9% и осталось должно 1 млрд 248 млн грн. За водоснабжен...
Политические новости
Политолог Павел Рудяков считает, что кому-то выгодно тянуть Юрия Бойко вверх. Антирейтинг власти - 70-75%, рейтинг оппозиции в лице Юрия Бойко - 10. Возможно ли такое? Об этом сообщает gazeta.ua со ссылкой на блог политолога Павла Рудякова на Korrespondent. Однако, такой высокий показатель у Бойко, по его мнению, всего лишь очередной пример политических манипуляций с использованием социологии. «Даже если рассматривать всерьез мифическую перспективу прохожд...
Новости компаний
Сфера торговли на сегодняшний день, настолько перенасыщена, что выдумать что-то новое для ведения бизнеса уже довольно сложно. Но стоит хорошенько поразмышлять, что же требуется человеку в первую очередь, и на ум приходит одежда и обувь. Вот, к примеру, представлена обувь оптом на https://childrenshoes.com.ua/. В линейке этого магазина имеется широкий ассортимент женской, мужской, детской и подростковой обуви. Нюансы розничной торговли обувью Каждый челове...
Общество
Сайт 061 регулярно висвітлює успіхи реформи децентралізації у Запорізькій області. Наші кореспонденти відвідували відому на всю Україну Веселівську громаду, Воскресенську ОТГ, Комишуваську громаду, спілкувалися з керівниками інших найбільш успішних об’єднаних громад області. Цього разу 061 поїхав на північний схід країни – до Сумської області, щоб побачити, як розвивається адміністративна реформа там – на прикладі Краснопільської селищної громади. Краснопі...
Происшествия
Во время несения службы по охране государственной границы в Бердянском районе Азовского моря, катер Мариупольского отряда морской охраны, который входит в состав Объединенных сил, остановил сейнер СЧС 2097 для проверки соблюдения правил пограничного режима. Подходя к сейнеру моряки заменили дым в районе носового кубрика рыболовного судна. На катере Морской охраны немедленно подготовили аварийно-спасательную группу. Об этом говорится в сообщении ООС. Аварий...
Криминал
В марте этого года из Ореховской исправительной колонии №88 под Запорожьем бежал 55-летний заключенный. Его задержали через несколько часов. Об этом сообщает прокуратура Запорожской области. По информации ведомства, заключенный находился на участке подсобных работ, проходя социальную реабилитацию. Воспользовавшись тем, что за ним никто не наблюдает, он направился на железнодорожную станцию Орехова. После задержания, заключенный заявил, что спешил к мате...
Новости компаний
В 2018 году капитальные инвестиции группы «Метинвест» выросли на 66% по сравнению с прошлым годом – до $898 млн, говорится в финансовом отчете компании. «Инвестиции в проекты поддержания выросли на 36% и составили 68% от общего объема (по сравнению с 83% в 2017 году), в то время как инвестиции в проекты развития увеличились в три раза и составили 32% (по сравнению с 17% в 2017 году). На металлургический сегмент пришлось 57% капитальных инвестиций (51% в 20...
Общество
В ходе весеннего призыва в Запорожской области отберут 794 срочника. Об этом заявил военный комиссар области полковник Владислав Хобот. В ВСУ призовут 348 человек, в части Нацгвардии — 215, в части Государственной пограничной службы — 201, в части Государственной специальной службы транспорта — 30 человек. В задании на призыв указано распределение по городам и районам области. Запорожье — 323 человека,Мелитополь и Мелитопольский район 85,Бердянск и Берд...
Бизнес
Руководитель Фонда государственного имущества Украины Виталий Трубаров встретился с главой представительства японской корпорации Сумитомо Корпорейшн. В ходе встречи они обсудили вопрос надежности поставок продукции ЗТМК и выполнения комбинатом взятых договорных обязательств. Поводом для беспокойства стало то, что решения апелляционного суда о расторжении договора об учреждении ООО ЗТМК вступило в силу. Об этом на своей странице в Facebook написал Трубаров....