«Президент Гриценко – це поява чесних судів, збільшення середньої зарплати до 800 євро, а пенсії до 150 євро», - Микола Катеринчук у Запоріжжі

13 лютого, до Запоріжжя приїхав представник команди кандидата у президенти Анатолія Гриценка – лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. Відомий політик зустрівся з журналістами та розповів, чому, на його думку саме Гриценко може стати кращим президентом України.

Навколо висунення Анатолія Гриценка, як єдиного кандидата від опозиційних демократичних сил, сьогодні об’єдналися одразу декілька політичних партій. Напередодні президентських виборів про підтримкулідера «Громадянської позиції» заявили голова Європейської партії України Микола Катеринчук, глава партії «Громадський рух «Рідна країна» Микола Томенко, лідер партії «Хвиля» Віктор Чумак, лідер партії «Альтернатива» Єгор Фірсов, а також депутати-єврооптимісти Сергій Лещенко, Мустафа Найєм та Світлана Заліщук. 

«Чому треба голосувати за кандидата в президенти України Анатолія Гриценка? Анатолій Гриценко – це кадровий військовий, який, найважливіше, створить в Україні мир на наших умовах. По-друге, він має повну нетерпимість до корупції, яка сьогодні з’їдає бюджет кожного українця, нетерпимість до брехні та аморальності влади. Президент Гриценко – це поява чесних судів, збільшення середньої зарплати до 800 євро, а пенсії до 150 євро, – говорить заступник начальника центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка, лідер Європейської партії УкраїниМикола Катеринчук. – Чесна людина на посту президента – це впевненість, що влада буде служити людям, а не переплутає державний бюджет з власною кишенею».

«Конкуренти бояться Анатолія Гриценка, тому влаштовують провокації і поширюють відверту брехню. Зокрема, щодо продажу військового майна. Не можеш підняти свій рейтинг, треба зменшити рейтинг супротивника, – таким законом політології користуються деякі кандидати. Насправді міністерство оборони ніколи не займалося реалізацією надлишкового майна. Продаж майна – це відповідальність міністерства економіки, яке в свій час, до речі, очолював Петро Порошенко. Друга брехня – про те, що за фактом розкрадання начебто була порушена кримінальна справа. Один з провладних депутатів поширював відверту брехню щодо Анатолія Гриценка. Це визнала навіть Феміда – Дніпровський районний суд Києва змусив нардепа спростувати цю інформацію і сплатити судовий збір на користь лідера «Громадянської позиції». Навіть суди визнають, що влада у цій країні бреше», - розповів Катеринчук.

Анатолій Гриценко разом зі свою командою, впевнений лідер Європейської партії України, пропонує найбільш ефективний план мирного урегулювання ситуації на Донбасі.

«Гриценко має чіткий план. Він не обіцяє все зробити за 2 тижні, а стверджує, що протягом 5 років можна буде виборотиперемогу в питанні Донбасу на українських умовах, – розповідає Микола Катеринчук. – Анатолій Степанович – визнаний в світі експерт з питань обороноздатності. Він розуміє, що без нової системи безпеки не можна говорити про розвиток країни. Поки не буде вирішене це питання, поки тут небезпечно, люди та інвестори будуть тікати з країни».

Ще один крок Анатолій Гриценка на посту президента – це реалізація економічного блоку передвиборчої програми. В цьому напрямку першим і найголовнішим стане питання боротьби з корупцією.

«Щорічні втрати від корупції коштують українському бюджету від 230 до 400 мільярдів гривен. Через це наші пенсіонери отримують «зростання» пенсіїна 20 чи 100 гривен, а не вдвічі, втричі, як мало б бути. Є декілька основних джерел корупції, які потрібно закрити. Це офшори, через які з України виводятьблизько 65 мільярдів на рік. Це «дірки» на митниці та в податковій сфері – більше 110 мільярдів збитків. Це різноманітні схеми ухилення від сплати податків», – розповідає лідер Європейської партії України, – Якщо зупинити корупцію, ріст ВВП України може сягнути до 10%.Цей оптимальний темп може забезпечити законодавчі регулювання та зміни у монетарній політиці».

Програма кандидата у президенти України Анатолія Гриценка передбачає створення системи чесних судів. За його переконанням, правоохоронна система має ефективно працювати в незалежності від того, який президент чи премєр-міністр працює на посаді.

«Чесний суд зможе притягнути до відповідальності всіх «слуг народу», які, діставшись до влади, перетворилися у панів.А поки без чесної судової системи ніхто з інвесторів, навіть, наші олігархи, не будуть вкладати гроші в Україну. Звичайні люди не звертаються до українського суду, бо не вірять в його чесність. Чесний суд – це основа демократичної країни, яка допоможе принести інвестиції», – впевнений Катеринчук.

Поза увагою не лишилися й проблеми нашого регіону. Зокрема, згадали про недобудовані мости, проблеми децентралізації, а також, звичайно, екологію. «Запоріжжя – це промисловий регіон з величезним потенціалом розвитку і безпрецедентним рівнем захворюваності через стан екології, – заявив Катеринчук. – Поки всі закривають очі на цю проблему, Анатолій Гриценко на посаді президента створить для великого бізнесу податкову мотивацію вкладати свої гроші в екологічну модернізацію підприємств».

На думку членів команди Анатолія Гриценка, мирний план, боротьба з корупцією, створення системи чесного судочинства та інвестиції у економіку забезпечать спокійне життя українців. «Реалістичний прогноз – це середня зарплатав розмірі 700-800 євро та 150 євро пенсії. Стільки зможуть отримувати українці, якщо оберуть президента Гриценка», – розповідає заступник керівника виборчого штабу. Політик впевнений, що у президента Гриценка вистачить політичної полії втілити всі ці зміни у реальність.

«Як депутат Запорізької міської ради, можу лише констатувати, що життя населення тільки погіршується. Статистика каже, що з кожним днем все більше людей опиняються за межею бідності. На жаль, як депутат, я отримую все більше звернень за матеріальною допомогою. На моїх прийомах – черги людей, які просто не можуть купити собі їжу, – розповідає керівник Запорізького обласного виборчого штабу кандидата в президенти України Анатолія Гриценка, депутат міськради Дмитро Сірий. – Наша держава вкрай потребує змін. Від вибору кожного запоріжця буде залежати доля країни і кожного із нас. Анатолій Гриценко, як людина військова, приймав присягу на вірність Україні. Це не просто слова, а гасло, під яким ти йдеш по життю. Ознайомившись з програмою Анатолія Гриценка, я зробив висновок, що він – єдиний кандидат, який зможе вивести нашу державу з колапсу і поставили Україну на ноги. Ми сподіваємося на перемогу і закликаємо запорожців приєднатися і підтримати наш вибір»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Пока еще никто не оценил
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Новости компаний
Малоактивный образ жизни - это одна из самых распространенных причин возникновения серьезных проблем со здоровьем. Вследствие гиподинамии нарушается кровообращение и происходит застой жидкости в области таза. При таких условиях часто возникают серьезные недуги, что значительно снижает качество жизни человека. Путешествие - это эффективный способ улучшить своё самочувствие. Специалисты утверждают, что качественный отдых положительно сказывается на физическо...
Новости компаний
Группа Антитела продолжает успешный тур «Hello» Украина. Пять городов, четыре стадиона, аншлаги и подряд два Дворцы спорта в столице - так прошла первая его часть в 2019 году. В унисон с антителами восемьдесят тысяч сторонников уже спели песни с нового альбома, в поддержку которого происходит тур. Пришло время услышать и увидеть шоу «Hello» в Запорожье. Купить билеты на концерт musin.zp.ua На концерте во Дворце Спорта (Киев) Антитела объявили о второй поло...
Бизнес
Украинский лоукостер SkyUp приостанавливает выполнение регулярных рейсов в ОАЭ из Запорожья, Львова и Харькова. Решение вступает в силу с 1 февраля и связано с закрытием воздушного пространства над Ираном и Ираком. Об этом сообщили в пресс-службе авиакомпании. "Необходимость облетать территории этих стран увеличила продолжительность полетов, а также вызвала потребность в дозаправке. Это создает неудобства для пассажиров, а также провоцирует изменения в рас...
Общество
Город Запорожье попал в январский рейтинг по индексу стоимости жизни и занял 395 место. В рейтинге мы идем после Катманду. Всего в рейтинге 440 городов. Об этом сообщает 061 со ссылкой на статистический ресурс Numbeo. Первое место занял швейцарский Цюрих, за ним следуют Базель, Лозанна, Женева и Берн (Швейцария). В ТОП-10 попали: Ставангер, Осло, Тронхейм (Норвегия), Рейкьявик (Исландия) и Берген (Норвегия). Также в рейтинге есть 9 украинских городов.Среди...
Криминал
Правоохранители вручили подозрение 17-летней девушке, которая взяла отцовское ружье и случайно выстрелила в свою подругу. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Запорожской области, передает 061. Инцидент произошел еще в конце августа 2019 года. Четыре подруги возрастом от 15 до 17 лет собрались вечером дома у одной из девушек, пока не было родителей. Девушки в состоянии алкогольного опьянения решили пострелять из охотничьего ружья, которое находилос...
Криминал
В Бердянском районе остановили автомобиль, загруженный стволами деревьев.  Документов на древесину у водителей не было. Об этом сообщили в пресс-службе областной Нацполиции, передает 061. Вчера, 16 января, сотрудники сектора реагирования патрульной полиции в селе Азов Бердянского района обнаружили фургон «Avia», полностью загруженный стволами деревьев диаметром от 15 до 30 см. Вещдоки изъяли Известно, что груз принадлежит двум жителям Донецкой области – 28...
Происшествия
Вчера, 16 января, в Запорожской области 1032 раза вызывали "скорую помощь". Об этом сообщает 061 со ссылкой на публикацию областного центра экстренной медицинской помощи в Facebook. Среди вызовов были и такие: - на улице Бородинской машина сбила 74-летнего пешехода - его госпитализировали с закрытым повреждением правого голеностопного сустава;  - на улице 40 лет Победы 60-летний мужчина погиб в результате огнестрельного ранения. Бригада, прибывшая на место...
Политика
В Антимонопольном комитете Украины не определились с датой рассмотрения дела о продаже акций АО “Мотор Сич” китайским компаниям. Об этом сообщили в АМКУ ответили на запрос Укринформа. “Так, рассмотрение дела по "Мотор Сич" было перенесено. Насколько нам известно, в пределах этого срока еще есть время, поэтому дата вынесения вопроса на Комитет еще не известна”, - говорится в ответе. Ранее глава "Укроборонпрома" Айварас Абромавичус говорил о том, что акции...
Власть
17 января стал последним рабочим днем Александра Зубченко в должности замдиректора департамента информационной деятельности и коммуникации с общественностью ЗОГА. Он также являлся начальником управления коммуникации с общественностью, которое входит в вышеуказанный департамент. Об этом чиновник сообщил на своей странице в Фейсбуке. Александр Зубченко признался, что так и не смог сработаться с новым руководством Запорожской облгосадминистрации во главе с Ви...