Анастасія Макаренко, чарівна мандрівка на одну дію

Допитливі Богдан і Марічка, блукаючи славнозвісною Хортицею, потрапляють у минуле - у міфічний світ Вернигори, Чугайстра, Водяника, Повітрулі та Степовика. Опиняються вони там саме в той час, коли славнозвісний козак-характерник Вернигора готує чаклунське зілля. Приголомшені діти ненароком перевертають казан із зіллям – і козак-провидець перетворюється на камінь. «Що ж ви наробили! - сварить дітей Повітруля. - Майбутнє України тепер під загрозою». Що ж робити? Щоб оживити Вернигору, треба вам зібрати всі складники зілля».

Складний квест мають пройти Богдан і Марічка. Доведеться багато шляхів доведеться подолати дітям, аби зібрати потрібне. Вони опиняться на величних вершинах Карпат, в безкраїх південних степах. Допоможуть Водянику розплести річки України, а веселий, життєрадісний Чугайстер їх добряче налякає. Чимало пригод та неймовірних зустрічей трапиться на їхньому шляху. Їм доведеться проявити неабияку кмітливість, винахідливість та сміливість, щоб виконати усі завдання та подолати усі перешкоди. Чи зможуть вони все зібрати? Про це глядачі дізнаються, тільки переглянувши виставу.

Динамічна пригодницька вистава, весела та пізнавальна, з перетвореннями, з заплутаними обставинами та з несподіваними рішеннями захопить дітей, розкриє перед ними міфологічний світ України, красу та самобутність української спадщини, покаже дивовижних героїв, навчить шанувати та пишатися рідною країною – славетною Україною.

  • Режисер-постановник - Анастасія Макаренко
  • Концертмейстер - Юлія Бабкова
  • Художник-постановник - член Національної спілки художників України Тетяна Власенко
  • Відео - заслужений артист України Сергій Цевельов та Сергій Войтенко
  • Режисер відновлення - Яна Новицька
  • Балетмейстер Маріанна Фортус