Ремонт ноутбуків
Комп’ютерні технології супроводжують усюди. У кожного дома є комп’ютер чи ноутбук, які потребують періодичного ремонту чи надання технічної діагностики. Часто вихід зі строю обумовлений неправильною експлуатацією пристрою. Якщо ви завітаєте сервісний центр Texнaрi, ваш ноутбук та побутова техніка запрацюють, ніби нові.
Щоб довше уникати поломок, роз’яснимо, як не треба поводитися з ноутбуком. Користувачі так запрацьовуються за комп’ютером, що навіть їдять та п’ють перед монітором. Як би ви не притримувалися їсти акуратно, крихти попадають поміж кнопок, випадково розливається рідина. Якщо вода чи напої потрапили в середину ноутбука, він не може далі виконувати свої функції.
Механічні пошкодження корпусу пристрою – розповсюджена проблема. Головна причина – використання неякісних при зборці ноутбуку. Недбале відкриття кришки ноутбуку може стати причиною зірваних петель. Такий вид ремонту виллється у кругленьку суму, тому бережливо ставтеся до пристрою. Якщо приходиться носити ноутбук із собою, придбайте для нього надійну сумку. Найменший удар у корпус ноутбука може дати тріщини. Особливо небезпечно возити ноутбук у транспорті, невдалий рух, і пристрій може вдаритися об поручень.
Не залишайте на клавіатурі ручку, телефон чи флешку, при закритті ці предмети можуть пошкодити жидкокристалічний дисплей.
Не підключайте до ноутбуку некоректне обладнання: флешки, принтери, блоки живлення. Несправні пристрої можуть пошкодити виходи для підключення, і навіть жорсткий диск. Ремонт буде не тільки дорогий, але й затягнеться на довгий період.
Попрацювавши деякий час за ноутбуком, дайте йому трохи перепочити. Під час довгого використання внутрішні деталі перегріваються, та виходять зі строю. При аварійному завершенні роботи страждає апаратна частина.
Не дозволяйте ноутбуку перегріватися, високі температури – ворог №1 для цієї техніки. Сучасні моделі комплектуються спеціальним блокатором, який спрацьовує у разі перегріву. Працюйте за столом, не ставте ноутбук на м’які меблі, тканина усилює перегрів.
Пил – один з найголовніших ворогів ноутбука, тому періодично пристрій треба чистити. Не намагайтеся самостійно вскрити та мити деталі, ваша самовпевненість може дорого вам коштувати. Віддайте майстру, і через годину ноутбук буде блищати.
Буває, що поломка спричинена виробничим браком. Добре, якщо ноутбук відремонтують по гарантії, але деякі продавці відмовляються від гарантійних обов’язків.