В принципі, якщо у Вас ноги красиві, загорілі і доглянуті, можна влітку ходити без панчох у відкритому взутті (наприклад, в сандалях) або на курорті в пляжному взутті. Надівати туфлі на босу ногу не приємно. Не естетично виглядають підслідники, що виглядають з відкритих босоніжок. У діловій або офіційній, урочистій обстановці колготки ori або панчохи обов'язкові завжди. Навіть влітку в жарі.

У продажу є незліченна кількість моделей колготок, слід знати які колготки краще всього одягати під певний одяг.

— Якщо ви віддаєте перевагу короткі спідниці довгим, то забудьте про колготках з шортиками

— Якщо у вас варикозне розширення вен, а ноги часто втомлюються то, то ідеальному варіантом виявляться колготки з щільністю 50-180 DEN і написом «Support».

— Володаркам пишних форм підійдуть підтягаючі колготки або моделюють.

— Купуйте колготки в залежності від одягу, з якою ви будете їх одягати. Вибираючи колготки з заниженою талією або з звичайної, також не забувайте про товщину гумки.

Віддайте перевагу колготкам вашого розміру. Щоб правильно його підібрати зверніть увагу на критерії моделі, їх ви знайдете на упаковці з колготками або в розмірній таблиці.

Якщо ваш розмір знаходиться на кордоні двох, то краще брати більший — маленькі колготки частіше рвуться і перекручуються на нозі.