• Головна
  • У Запорізькому районі голова сільради передав землю в оренду за заниженою ціною: збитки оцінюють у 3,3 млн гривень
17:21, Сьогодні

У Запорізькому районі голова сільради передав землю в оренду за заниженою ціною: збитки оцінюють у 3,3 млн гривень

У Запорізькому районі голова сільради передав землю в оренду за заниженою ціною: збитки оцінюють у 3,3 млн гривень

Посадовець у Запорізькому районі укладав договори на передачу земельних ділянок в оренду в обхід сесій сільради.

Поліція оголосила підозру у зловживанні службовим становищем голові сільської ради у Запорізькому районі. Правоохоронці розслідують заниження цін на оренду землі у громаді, повідомили в обласній Нацполіції 23 червня.

У 2023 році голова без розгляду на сесії сільради передав в оренду комунальну земельну ділянку за заниженою ціною. Це призвело до того, що громада недоотримала близько 980 тисяч гривень орендних платежів. У 2024 році посадовець за такою схемою передав в оренду ще одну земельну ділянку, і громада недоотримала близько 2,3 млн гривень.

Підозрюваному загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі лікарі заволоділи 2,3 млн гривень на схемі з надання фіктивних медичних послуг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підозра #сільрада #оренда #поліція #Запорізький район
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення