• Головна
  • У Запоріжжі є влучання по приватній стоянці авто
05:53, Сьогодні

У Запоріжжі є влучання по приватній стоянці авто

Ворог черговий раз атакував Запоріжжя. Є влучання по території стоянки. Про це пише ОВА.

«Ворожим ударом спричинено займання автомобілів на території приватної стоянки», - написав начальник ОВА Іван Федоров.

Попередньо, є один постраждалий.

Інші деталі наразі не розголошуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стоянка #влучання #авто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення