• Головна
  • У Запоріжжі почали встановлювати антидронові сітки на зупинках громадського транспорту
16:11, Сьогодні

У Запоріжжі почали встановлювати антидронові сітки на зупинках громадського транспорту

У Запоріжжі почали встановлювати антидронові сітки на зупинках громадського транспорту

У Запоріжжі розпочали встановлення додаткових антидронових захисних сіток на зупинках громадського транспорту. Таке рішення ухвалили після посилення атак російських безпілотників та зміни тактики їхнього застосування. Про це повідомив начальник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

Останніми тижнями російські війська активізували удари дронами по території області. У зв'язку з цим в обласній адміністрації провели нараду за участю представників силових структур, критичної інфраструктури та профільних служб міста й області.

За результатами обговорення було ухвалено низку рішень щодо посилення безпекових заходів.

«Від сьогодні стартували роботи на перших зупинкових комплексах. Встановлюємо додаткові антидронові захисні сітки для захисту мешканців під час повітряних тривог», - зазначив Федоров.

У Запоріжжі почали встановлювати антидронові сітки на зупинках громадського транспорту, фото-1

Також в ОВА повідомили, що паралельно опрацьовуються й інші заходи для захисту мешканців та об'єктів критичної інфраструктури від атак безпілотників.

У Запоріжжі почали встановлювати антидронові сітки на зупинках громадського транспорту, фото-2

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі будуть будувати бетонні укриття та антидронові дороги

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#антидронові сітки #зупинки #Південний мікрорайон #монтаж #захист від дронів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення