• Головна
  • У Запоріжжі затримали військовослужбовця, який намагався продати трофейну зброю
14:13, Сьогодні

У Запоріжжі затримали військовослужбовця, який намагався продати трофейну зброю

У Запоріжжі затримали військовослужбовця, який намагався продати трофейну зброю

Військовослужбовець самовільно залишив військову частину і намагався продати у Запоріжжі зброю, яку вивіз із зони бойових дій.

СБУ затримала під час продажу 15 гранат і автомата АК-74 військовослужбовця у Запоріжжі. Зазначається, що підозрюваний самовільно залишив військову частину і намагався підзаробити на продажу зброї, яку вивіз з району ведення бойових дій. Про це повідомили у СБУ 4 травня.

Також у Запоріжжі викрили раніше судимого чоловіка, який намагався збути придбані в інтернеті: протитанковий гранатомет і чотири гранати РГД з підривачами. На момент скоєння злочину затриманий перебував на випробувальному терміні за крадіжку.

Оголошені підозри у незаконному поводженні зі зброєю і боєприпасами. Інкриміновані статті передбачають до 7 років позбавлення волі.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі затримали коригувальника обстрілів, який маскувався під діда.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зброя #затримання #СБУ #Запоріжжя
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення