• Головна
  • На Запоріжжі енергетики відновили живлення 17,5 тисяч родин, знеструмленим через негоду та обстріли
10:00, Сьогодні

На Запоріжжі енергетики відновили живлення 17,5 тисяч родин, знеструмленим через негоду та обстріли

Третю добу в посиленому режимі працюють бригади енергетиків у Запоріжжі та районі. Через сильні пориви вітру зафіксовано низку обривів повітряних ліній електропередачі та знеструмлено кілька тисяч споживачів.

За даними Запоріжжяобленерго, впродовж минулої доби енергетикам вдалось повернути світло 8 тисячам родин, чиє електропостачання порушувалося через негоду. Також було відновлено живлення понад 9,5 тисяч споживачів у Запорізькому районі, яких без світла залишили ворожі обстріли.

На ранок 28 квітня через технологічні порушення, спричинені несприятливими погодними умовами, знеструмлено 755 домогосподарств, у тому числі 32 – у Запоріжжі, 694 – на Вільнянщині та 29 – на території обслуговування Запорізького РЕМ. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Крім того, є нові відключення через бойові дії – загалом близько 3,5 тисяч родин. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Обстріл #світло #енергетики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення