• Головна
  • Внаслідок ворожої атаки БПЛА у Запоріжжі було знеструмлено понад півтори тисячі родин
10:00, Сьогодні

Внаслідок ворожої атаки БПЛА у Запоріжжі було знеструмлено понад півтори тисячі родин

В понеділок, 20 квітня, близько опівдня ворожий дрон атакував Запоріжжя. Ворожий удар спричинив численні пошкодження повітряних ліній електропередачі, позбавивши світла 1774 родини.

Як повідомили в Обленерго, ще до 18:00 енергетикам вдалося заживити більшу частину споживачів – 1596 абонентів. Втім, на жаль, на певних ділянках вчора працювати не могли – їх обстежували фахівці ДСНС, тож ще 178 споживачів у Запоріжжі на ранок залишаються без електропостачання.

"Сьогодні після отримання дозволу від рятувальників, продовжимо аварійно-відновлювальні роботи", - повідомив керівник енергокомпанії Андрій Стасевський. 

За його словами, тривають й роботи у Запорізькому районі, де через бойові дії наразі знеструмлені близько 2000 домогосподарств. Бригади енергетиків вже третю добу поспіль працюють 24/7. Говорять, що роботи ускладнюють постійні обстріли, що змушують енергетиків періодично перериватися. Повернути світло обіцяють до кінця дня, якщо безпекова ситуація дозволить. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ворог #обстріл
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення