
15:36, 6 січня
У Запоріжжі зареєстрували забруднення повітря низкою шкідливих речовин

Впродовж тижня у Запоріжжі фіксували перевищення середньодобової допустимої концентрації низки забруднюючих речовин.
З 29 грудня по 3 січня у Запоріжжі лабораторія обласного центру з гідрометеорології проводила дослідження забруднення атмосферного повітря. Як повідомили у ЗЦГМ, зареєстровано перевищення допустимої середньодобової гранично допустимої концентрації шкідливих речовин за низкою показників.
Які показники було перевищено:
- діоксид азоту – 1,5–1,7 ГДК с.д.;
- фенол – 1,5–2,0 ГДК с.д.;
- формальдегід – 1,9–2,3 ГДК с.д.

Раніше 061 повідомляв, що у Запоріжжі розраховують послабити графіки відключень у лютому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:28, Сьогодні
20
18:05, 20 червня
10
14:17, 20 червня
59
10:07, 18 червня
4