
11:35, 10 грудня 2025 р.
У Запорізькій області знищили дві ворожі радіолокаційні станції і пускову установку ЗРК “С-300”

Оператори БПЛА нанесли удари по ворожій техніці на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.
Українським військовим вдалося знищити дві РЛС 1Л125 “Ніобій-СВ”, а також пускову установку ЗРК “С-300” на Запорізькому напрямку. Відео з ураженням оприлюднили у Силах оборони Півдня 10 грудня.
Зазначається, що удари здійснили підрозділи Сил оборони Півдня, а також Головного управління розвідки. Окрім атак по ворожій ППО, зафіксовано ураження піхоти і перехоплення ворожих БПЛА.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області ворожі атаки спричинили чотири пожежі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
15:16, 22 червня
8
10:44, 19 червня
12:04, 19 червня