
14:19, 15 вересня 2025 р.
У передмісті Запоріжжя відновили електропостачання після ворожого обстрілу

Енергетики заживили громади у передмісті Запоріжжя, які залишалися без світла внаслідок нічного обстрілу.
У Кушугумі і Балабиному відновили електропостачання. Як повідомив голова ЗОВА Іван Федоров, без електропостачання залишаються окремі оселі, які зазнали пошкоджень у результаті обстрілу.
Сьогодні вночі ворог вдарив по передмістю Запоріжжя з реактивної артилерії. У результаті атаки зруйновано або пошкоджено щонайменше сім будинків. Повністю знеструмлювалося Балабине, у Кушугумі – частина споживачів залишилися без світла.
Раніше 061 повідомляв, що у Новопавлівці внаслідок атаки БПЛА загинув 66-річний чоловік.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Все для домашніх улюбленців: гід по здоров’ю та догляду за хвостиками
Партнерський спецпроєкт
13:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
22:28, Вчора
22:28, Вчора
10:07, 18 червня
3