
08:35, 15 вересня 2025 р.
Через ворожі обстріли Кушугумська громада відключена від електропостачання
Внаслідок ворожих обстрілів у Кушугумській громаді пошкоджено електромережі. Уся громада наразі відключена від електропостачання.
Про це повідомили в Кушугумській громаді.
Аварійні бригади вже працюють над відновленням електрики, ремонтні роботи тривають.
Також газова служба оперативно ліквідувала наслідки обстрілів. Газопостачання по всій мережі повністю відновлено та працює у штатному режимі.
Нагадаємо вночі ворог завдав щонайменше чотири удари по громаді. Зруйновано будинки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
