
10:09, 31 серпня 2025 р.
У лікарнях Запоріжжя залишаються восьмеро постраждалих від ворожої атаки

У медичних закладах обласного центру продовжують лікуватися вісім людей, поранених під час нещодавньої ворожої атаки на Запоріжжя. Про це повідомляє пресслужба Запорізької ОВА.
Стан двох пацієнтів – 61-річного чоловіка та 47-річної жінки – лікарі оцінюють як важкий. Інші постраждалі, серед яких і двоє дітей, перебувають у стані середньої тяжкості.
Медики надають усім необхідну допомогу.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що кількість постраждалих у результаті комбінованого удару по Запоріжжю зросла до 30 людей. В результаті атаки загинула літня маломобільна жінка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
13:25, 11 червня
10:07, 18 червня
18
21:26, 13 червня
22:57, 15 червня