
10:59, 30 серпня 2025 р.
У Запоріжжі через атаку без електроенергії залишаються 25 тисяч абонентів
Внаслідок ворожої атаки у Запоріжжі знеструмлено станом на зараз 25 тисяч абонентів.
Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров.
Відновлювальні роботи вже розпочаті. Працюють пʼять аварійних бригад.
«Завершити спеціалісти обіцяють упродовж дня», - написав він.
Раніше повідомлялось, що ворог влучив по об’єктах інфраструктури, територіях приватних домоволодінь та поблизу багатоквартирних будинків. Постраждали 24 людини, з яких 9 - отримали травми легкого ступеня тяжкості, 14 - середнього, один чоловік - у тяжкому стані.
Одна людина загинула.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
18:04, 14 червня
139
12:31, 23 червня
10:07, 18 червня
3
11:57, 13 червня
28
