• Головна
  • У Запорізькій області на узбіччі дороги знайдено чоловіка: поліція просить допомогти встановити його особу
16:37, 19 серпня

У Запорізькій області на узбіччі дороги знайдено чоловіка: поліція просить допомогти встановити його особу

У Запорізькій області на узбіччі автодороги Харків-Симферополь, поблизу села Великодубове Петро-Михайлівської територіальної громади 18 серпня було виявлено непритомного чоловіка. Поліція просить допомогти встановити його особу. 

За інформацією відділу комунікації ГУНП у Запорізькій області, чоловіка терміново госпіталізували.

Що про нього відомо?

Орієнтовний вік чоловіка - 45-50 років, зріст 170-175 см, тілобудова - середня, волосся коротко стрижене.

Він був одягнений у чорну футболку з написом «MIAMI» на передній частині, у правому верхньому куті футболки - емблема та напис «Adidas», на звороті - «JAMES».

Також чоловік був у чорних спортивних штанах та чорних капцях

Куди звертатися, яка є інформація про цього чоловіка?

Правоохоронці звертаються до громадян із проханням: якщо вам відома будь-яка інформація про цю особу, прохання звертатися до найближчого відділу поліції або телефонувати на спецлінію 102.

Також можна повідомити інформацію за номерами:

  • 061-434-19-16,
  • 066-209-06-14,
  • 096-926-36-52
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Людина #допомога #поліція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення