
17:17, 9 серпня
З прифронтових сіл Запорізької області вивезли двох літніх людей

8 серпня правоохоронці врятували 69-річного чоловіка та 71-річну жінку зі Степногірська та Успенівки, що залишаються під постійною загрозою обстрілів. Про це повідомляє пресслужба обласної Нацполіції.
У поліції наголошують: не чекайте небезпеки, а виїжджайте заздалегідь у безпечніші місця. Якщо потрібна допомога з евакуацією, телефонуйте на спецлінію 102.
Раніше ми писали про те, як на виїзд у безпечніший район погодилися чотири мешканці прифронтового населеного пункту Приморське. Першими на евакуацію погодилося подружжя пенсіонерів. Згодом виїхати погодилася 38-річна жінка з 16-річним сином.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
Спецтема
Оголошення
12:01, 29 листопада
25
13:56, Вчора
04:59, Сьогодні