
11:21, 16 квітня 2025 р.
У Запорізькій області через обстріли знеструмлювалися понад 3 тисячі абонентів
Минулої доби у Запорізькій області енергетики усували пошкодження мереж, які виникли через бойові дії і пошкодження обладнання.
Ситуація з електропостачанням у Запорізькій області:
Станом на ранок 16 квітня у Запорізькій області залишаються без електропостачання 3763 споживачі, знеструмлені через обстріли. З технологічних причини відключень немає. Про це повідомили у “Запоріжжяобленерго”.
Впродовж минулої доби та цієї ночі обстріли спричинили нові пошкодження мереж. Енергетики заживили 3063 оселі. У Запоріжжі через пошкодження обладнання знеструмлювалися 1194 домівки.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області обстріли спричинили займання чотирьох будинків.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
13:25, 11 червня
10:07, 18 червня
18
21:26, 13 червня
22:57, 15 червня
