
15:01, 15 травня 2024 р.
У Шевченківському районі виявили чоловіка, який вночі незаконно пиляв дерева
У Запоріжжі екоінспектори затримали “лісоруба”, що незаконно вирубував зелені насадження біля житлових будинків.
Про це повідомляє Держекоінспекція Південного округу, передає 061.
У Шевченківському районі Запоріжжя працівники Держекоінспекції помітили чоловіка, який вночі пиляв дерево. Порушник не мав права на вирубування зелених насаджень. Інспектори вилучили бензопилку і склали адмінпротокол за ст.153 КУпАП. Збитки від знищення дерева оцінили у 4 тисячі гривень.

Раніше 061 повідомляв, що Запоріжжі затримали браконьєра, який незаконно виловлював осетрів.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:03, 7 червня
15:27, 29 травня
15:25, 29 травня
25
15:25, 29 травня
10
10:54, Сьогодні
9
