• Головна
  • Заводу «Запоріжкокс» 90 років: як працює підприємство під час війни
Новини компаній
15:00, 16 квітня

Заводу «Запоріжкокс» 90 років: як працює підприємство під час війни

Новини компаній

«Запоріжкокс» Групи Метінвест 15 квітня 2024 року відзначив 90-річний ювілей з дня заснування. До річниці заводу заслужені нагороди та привітання приймали кращі працівники підприємства.

На підприємстві відбулися урочисті збори колективу із нагородженням найкращих працівників. З огляду на воєнний стан, «Запоріжкокс» відмовився від масових святкових заходів, щоб не наражати своїх працівників на небезпеку.

Заводу «Запоріжкокс» 90 років: як працює підприємство під час війни, фото-1

«Попри повномасштабну війну «Запоріжкокс» стабільно працює, підтримує економіку нашої країни і рідного міста. Тільки за минулий 2023 рік завод виробив близько мільйону тонн коксу валового, що складає майже 30% від усього виробленого в Україні. Запорука високих результатів – професійність та єдність нашого колективу, співробітники якого працюють на виробництві, захищають на фронті та допомагають одне одному. Дякую кожному співробітнику «Запоріжкоксу» за нашу потужну спільну роботу, що наближає Перемогу України!», – зазначив генеральний директор «Запоріжкоксу» Олександр Бехтер.

Почесними грамотами «Запоріжкоксу», ЦК профспілки металургів та гірників України та профспілкової організації підприємства нагороджено дванадцять фахівців, які зробили найбільший внесок в забезпечення стабільної роботи підприємства під час війни. Колективи коксового цеху, цеху уловлювання та сіркоочищення відзначені Почесною грамотою Метінвесту та сертифікатами на покращення робочого побуту своїх підрозділів.

Заводу «Запоріжкокс» 90 років: як працює підприємство під час війни, фото-2

За 90-річну історію «Запоріжкокс» виробив майже 120 млн тонн валового коксу. Підприємство системно оновлює виробничі потужності, зокрема коксові батареї, підвищує якість та розширює асортимент хімічної продукції. Зокрема у 2019 році запущена в експлуатацію нова лінія грануляції електродного пеку. У 2020 році «Запоріжкокс» ввів в дослідно-промислову експлуатацію нову міні-градірню для охолоджня технічної води цеху смолоперегінного виробництва. Підприємство успішно реалізує проєкти з енергозбереження, зокрема проєкт з обміну вторинними газами з комбінатом «Запоріжсталь».

Середньооблікова чисельність працюючих на підприємстві складає близько 800 осіб, майже 14% співробітників наразі мобілізовані до лав Збройних сил України. З початку повномасштабного вторгнення вісім військовослубовців-працівників «Запоріжкоксу» віддали своє життя за свободу України.

Заводу «Запоріжкокс» 90 років: як працює підприємство під час війни, фото-3

«Запоріжкокс» пишається своїми трудовими династіями: наразі на підприємстві працює десять династій, спільний стаж яких налічує понад 1300 років.

Попри складнощі, які проживає підприємство через військову агресію, У 2023 році «Запоріжкокс» перерахував до бюджетів усіх рівнів понад 225 млн гривень податків та зборів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Група Метінвест #Запоріжкокс #90 років Запоріжкоксу
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...