
11:31, 29 березня 2024 р.
На Запорізькому напрямку знищили ворожий комплекс спостереження

У Запорізькій області оператори БПЛА знищили комплекс візуального спостереження “Муром-М”.
Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає 061.
29 березня Держприкордонслужба оприлюднила відео удара дрона по комплексу “Муром-М”. Зазначається, що вороже обладнання знищили прикордонники разом з бійцями 23-ї окремої бригади НГУ “Хортиця”.
Раніше 061 повідомляв, що у Запорізькій області внаслідок падіння безпілотника постраждав літній чоловік.
Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:39, 5 червня
11:58, 11 червня
09:48, 4 червня
59
16:48, 10 червня
11:13, 15 червня