
14:29, 19 березня 2024 р.
В центрі Запоріжжя зграя агресивних собак напала на чоловіка
Сьогодні вранці в Олександрівському районі Запоріжжя зграя собак напала на чоловіка. Поруч знаходились поліцейські на патрулюванні, які почули крики про допомогу, та відігнали собак.
Про це повідомив у Фейсбуці керівник Запорізького райуправління поліції Сергій Бичін.
Поліцейські надали потерпілому першу допомогу та викликали швидку. Чоловік знаходиться у лікарні.
- Наразі повідомлено відповідні служби про наявність агресивних собак, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому, - написав Бичін.
Як раніше писав 061, екоінспекція виявила неподалік Запорізького дуба сміттєзвалище.
<
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Запоріжжі влітку 2026: басейни, локації, розваги
Партнерський спецпроєкт
13:00
Вчора
ТОП новини
Вбиті люди, понівечені автомобілі та будівлі: фоторепортаж з місць влучання КАБів по Запоріжжю
ШОКУЮЧИЙ КОНТЕНТ, ФОТО 18+
Спецтема
Оголошення
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
