• Головна
  • Запорізькі депутати хочуть подати звернення до Кабміну щодо продовження соцвиплат для ВПО
18:52, 26 лютого

Запорізькі депутати хочуть подати звернення до Кабміну щодо продовження соцвиплат для ВПО

Запорізькі депутати хочуть подати звернення до Кабміну щодо продовження соцвиплат для ВПО

На розгляд депутатського корпусу виносять текст звернення депутатів до Кабінету Міністрів України щодо продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця воєнного стану.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

До міськради звернулася «Асоціація молодих ВПО» з приводу продовження виплат соціальних виплат. Уже нині із понад 4,8 мільйона осіб, які обліковуються як ВПО, лише дещо більше половини – близько 2,6 мільйонів – отримують виплати. При цьому за даними міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій майже 40% з отримувачів допомоги як внутрішньо переміщені особи наприкінці минулого року жили лише на ці кошти, оскільки не знайшли роботу або вона малооплачувана.

У Запоріжжі проживають понад 200 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Важливо продовжити підтримувати внутрішньо переміщених осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Сприяючи при цьому їх повноцінній інтеграції в громадах, де вони оселилися. Однак припинення чи зменшення підтримки має відбуватися після, а не до повноцінної інтеграції та адаптації. Навіть за умови, якщо це займає більше часу, аніж очікувалося. Адже штучне форсування процесу зменшення підтримки ВПО загрожує важкими соціальними наслідками та зростанням бідності серед них. Відтак Запорізька міська рада вважає, що виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб мають бути продовжені до кінця воєнного стану та закликає уряд відмовитися від запланованого різкого зменшення кола тих, хто їх отримуватиме», - зазначається в тексті проєкту рішення.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі посадовці розказали, що буде з виплатами для ВПО в 2024 році і кому подовжать державну допомогу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виплати #ВПО #соціальний захист #підтримка #звернення #Кабмін #міськрада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...