• Головна
  • У Запоріжжі департамент культури просить додаткове фінансування ще на 50 мільйонів гривень
19:10, 7 лютого

У Запоріжжі департамент культури просить додаткове фінансування ще на 50 мільйонів гривень

У Запоріжжі департамент культури просить додаткове фінансування ще на 50 мільйонів гривень

Департамент культури і туризму Запорізької міськради наголошує на тому, що наприкінці минулого року на бюджетній сесії не виділили кошти на бюджет розвитку та капітальні видатки, а на 2024 рік виникла необхідність в додатковому фінансуванні на завершенні ремонтів укриттів, поточні та капітальні ремонти в установах культури, а також виплату зарплати працівникам культури на загальну суму близько 50 мільйонів гривень.

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму, передає 061.

Посадовці планують виконати капремонт бібліотеки на вулиці Фанатській, 11 на 5,3 мільйона гривень.Мова йде про спільний проєкт з молодіжною радою, департаментом спорту сім'ї та молоді по створенню молодіжного центру на базі бібліотеці. В цьому проєкті є співфінансування 50 на 50 від міжнародних партнерів. Дитячий фонд ЮНІСЕФ, зокрема покриває встановлення вікон, роботи всередині та придбання необхідних меблів. Міська влада бере на себе роботи на фасаді, заміну даху та благоустрій території. Після капремонту планують використовувати плаский дах також для проведення різноманітні заходів для молоді.

В запитувану суму також входять капітальні ремонти великих укриттів в ПК «Хортицький» (5,4 млн гривень) та ПК «Молодіжний» (4,05 млн грн).

«Ми по цим укриттям проєктно-кошторисну документацію виготовили минулого року. Там роботи вже розпочалися і ми вже витратили 1 млн 700 тисяч та 1 млн 300 тисяч гривень на один і на інший палац. В ПК «Хортицький» укриття на 1200 «квадратів», а в ПК «Молодіжний» на близько 800 квадратних метрів», - повідомив директор департаменту Сергій Білов.

Також посадовці зазначають на тому, що також необхідно покрити борг в близько 1,7 млн гривень по капремонту у бібліотеці та художній школі в Південному мікрорайоні міста, що були виконані ще до війни.

Загалом на капітальні ремонти по сфері культури необхідно на 2024 рік близько 16 мільйонів гривень.

В поточні ремонти укриттів входять видатки на: КП Титан – 1,3 млн гривень, ПК Орбіта – 496 тисяч, ПК Заводський – 977 тисяч гривень, театр-лабораторія Vie – 495 тисяч гривень, Пункт незламності в бібліотеці на Залізничній – 588 тисяч, бібліотека на Комарова – 1,27 млн грн. Загальна сума на найпростіші укриття – більше 8 млн грн.

На поточні аварійні ремонти підконтрольних закладів департаменту культури необхідно 1,7 мільйона гривень

Також на рік є недостача по заробітній платні по мистецьким школам - 14 мільйонів 447 тисяч, бібліотеки - 2 мільйони 473 тисячі гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в 2024 році на сферу культури виділили загалом 106 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#культура #укриття #заробітна платна #поточні ремонти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...