• Головна
  • Протягом минулого року на озеленення та догляд за насадженнями витратили майже 180 мільйонів гривень
18:15, 7 лютого

Протягом минулого року на озеленення та догляд за насадженнями витратили майже 180 мільйонів гривень

Протягом минулого року на озеленення та догляд за насадженнями витратили майже 180 мільйонів гривень

В 2023 році в рамках Програми розвитку та обслуговування зеленого господарства міста витратили 179,5 мільйона гривень. Ці кошти спрямували на догляд за зеленими насадженнями, утримання зелених зон міста, а також території міст масового відпочинку – парків та скверів.

Про це стало відомо під час засідання депутатської комісії з питань екології, передає 061.

Як повідомив начальник управління з питань екологічної безпеки Запорізької міської ради Гліб Золотарьов, основні роботи по догляду за зеленим господарством міста були покладені на комунальні підприємства «Титан» та КРБП «Зеленбуд». Останні також виконували роботи згідно договору на утримання об'єктів благоустрою зеленого господарства на площі 615,5 гектарів, що знаходяться в оперативному управлінні районних адміністрацій міста.

З суми в 179,5 мільйонів гривень на утримання і поточний ремонт об'єктів благоустрою та їх елементів витратили 95,6 млн грн і окремо 56 мільйонів гривень – саме на зелене господарство.

На ліквідацію наслідків руйнувань через ведення бойових дій спрямували – 973 тисячі гривень, придбання малих архітектурних форм - 748 тис. грн, капітальний ремонт об'єктів та елементів благоустрою – 176,3 тисячі гривень, придбання обладнання автомобільної та спеціальної техніки - 5,4 млн грн і внески до статутного капіталу комунальних підприємств - 19,9 млн грн.

Для порівняння в 2022 році на утримання зеленого господарства спрямували 115 мільйонів гривень, а минулого року вже 179,5 мільйонів гривень. Посадовці зазначають, що це пов’язано з ростом заробітної плати та енергоносіїв.

Також Гліб Золотарьов зазначив, що планував на найближчу сесію винести питання щодо перерозподілення залишків екологічного фонду, проте через зміни в бюджетний кодекс всі ці залишки знімаються в загальний бюджет і чітко зазначено, куди ці гроші можуть бути спрямовані – в пріоритеті захист та оборона і так далі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій міськраді неочікувано повідомили, що їм потрібно цього року 300 мільйонів гривень на дороги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#озеленення #зелене господарство #догляд за насадженнями #Зеленбуд #Титан
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...